Zamknij

Harry Styles pomógł fanowi na koncercie: "Teraz jesteś wolnym człowiekiem!" [WIDEO]

21.06.2022 10:08

Harry Styles spełnił prośbę jednego z fanów na koncercie w Londynie. Mattia przyjechał na występ idola z Włoch, żeby artysta pomógł mu podjąć ważną życiową decyzję.

Harry Styles
fot. calsmoodswings/Official Charts/Twitter

Harry Styles zagrał 19 czerwca na londyńskim stadionie Wembley w ramach trasy koncertowej "Love On Tour". Podczas imprezy doszło do nietypowego zdarzenia. Jeden z fanów poprosił idola o pomoc.

Harry Styles wsparł fana na koncercie w Londynie

Podczas koncertów często widzimy fanów, którzy przez cały występ idola dzielnie dzierżą w rękach transparenty. Niektóre wyrażają miłość i uznanie dla artystów, a inne zawierają prośby, które mają zostać zauważone ze sceny. Zdarza się, że w ten sposób wielbiciele danego muzyka proszą go o kostkę, pałeczkę czy zdjęcie.

Na jednym z ostatnich koncertów Harry'ego Stylesa napis na kartonie dotyczył zupełnie czegoś innego. Fan poprosił idola o pomoc w dokonaniu... coming outu.

Harry Styles pomógł fanowi dokonać coming outu podczas koncertu

Wokalista, który aktywnie wspiera społeczność LGBTQ+ od razu zareagował na prośbę. Chwycił tęczową flagę i zwrócił się do publiczności:

Zróbcie hałas dla Mattii! Kiedy ta flaga znajdzie się nad moją głową, oficjalnie będziesz wyoutowany. Tak to właśnie działa, kiedy machnę nią nad głową, będziesz już oficjalnie gejem mój chłopcze!

Styles jeszcze chwilę droczył się z publicznością i budował napięcie, biegając po scenie, po czym wykonał triumfalny ruch i ogłosił:

Gratulacje, Mattia, jesteś wolnym człowiekiem!

Nagrania z tego wyjątkowego momentu możecie zobaczyć poniżej:

loader