Zamknij

Harry Styles odwołał koncert. Powodem strzelanina ze śmiertelnymi ofiarami

04.07.2022 07:08

Harry Styles odwołał jeden ze swoich ostatnich koncertów. Muzyk nie zagrał w Kopenhadze ze względu na strzelaninę z ofiarami śmiertelnymi.

Harry Styles
fot. Ian West/Press Association/East News

Harry Styles aktualnie koncertuje w ramach trasy "Love on Tour", która mogła wreszcie dojść do skutku po zniesieniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Artysta w ramach tournée pojawił się także w Europie.

Strzelanina w Kopenhadze. Trzy osoby nie żyją

3 lipca miał odbyć się występ Stylesa w Kopenhadze, stolicy Danii. Wydarzenie zostało odwołane po tym, jak mężczyzna zaczął strzelać w centrum handlowym w pobliżu miejsca, gdzie planowano imprezę. Zginęły trzy osoby, trzy zostały poważnie ranne.

Do tragedii doszło w Field's, jednym z największych centrów handlowych w tamtym regionie. Jak podaje inspektor kopenhaskiej policji, Soren Thomassen, sprawca strzelaniny, 22-letni Duńczyk został aresztowany. Funkcjonariusze wykluczają zaangażowanie w atak innych osób. W sprawie trwa śledztwo.

Harry Styles odwołał koncert w Danii. Powodem strzelanina

Ofiarami strzelaniny zostało dwoje młodych ludzi praz mężczyzna po czterdziestce. Więcej szczegółów nie podano.

Harry Styles opublikował oświadczenie w sprawie swojego koncertu, który ze względu na okoliczności nie mógł się odbyć w Kopenhadze.

Jestem załamany tak, jak mieszkańcy Kopenhagi. Uwielbiam to miasto. Ludzie są tu tacy ciepli i pełni miłości. Jestem zdruzgotany, myśląc o ofiarach, ich rodzinach i wszystkich rannych. Przepraszam, że nie możemy być teraz razem. Opiekujcie się sobą nawzajem.

RadioZET.pl/Billboard.com