Zamknij

Harry Styles jak Dawid Podsiadło? Fani znaleźli ogromne podobieństwo w utworach

Joanna Chojnacka
12.04.2022 14:43

Harry Styles mógłby zaśpiewać w piosence "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadło? Na TikToku pojawiło się nagranie, które pokazuje podobieństwa w piosenkach wokalistów.

Dawid Podsiadło/Harry Styles
fot. VIPHOTO/East News/Polaris/East News

Harry Styles opublikował niedawno pierwszy singiel z nadchodzącego albumu. Jak zwykle muzyce wokalisty towarzyszył również artystyczny klip, który fani z miejsca pokochali. Wielbiciele od dnia premiery rozkładają kawałek na czynniki pierwsze i analizują każdy jego fragment.

Harry Styles jak Dawid Podsiadło. Fani znaleźli podobieństwo

Polscy fani zauważyli podobieństwo nowego numeru do kompozycji Dawida Podsiadły. Ze Stylesem naszego rodzimego wokalisty łączy znacznie więcej. Obaj panowie mają wyjątkowe osobowości i niepowtarzalną energię oraz perfekcyjne podejście do tworzenia. Ich klipy to małe dzieła sztuki, a muzyka jest dopracowana w każdym szczególe.

Na TikToku pojawiło się krótkie nagranie, w którym autorka wideo, Kara Di porównała przebój Dawida Podsiadły "Małomiasteczkowy" z najnowszym singlem Harry'ego Stylesa.

Małomiasteczkowy Harry Styles? 

W krótkim materiale idealnie słychać, jak wiele podobieństw do piosenki z 2018 roku możemy znaleźć w "As It Was". Nagranie zyskuje na popularności, a w komentarzach pojawiła się nawet teoria o współpracy muzyków.

Collab Harry’ego i Dawida to coś, o czym bym nigdy nie pomyślała, ale teraz tego potrzebuje - pisze Martyna.
loader