Zamknij

Harry Styles w Polsce. Jest nowa data koncertu w Krakowie [TERMIN, BILETY]

20.01.2022 09:42
HARRY STYLES
fot. MAT. PRASOWE

Harry Styles z nową datą koncertu w Polsce. Brytyjski artysta ogłosił, że wznawia trasę koncertową  "Love on Tour 2022", która wcześniej została przełożona w związku z pandemią koronawirusa. Kiedy Harry Styles wystąpi w Krakowie? Znamy termin i support koncertu w Polsce.

Harry Styles to jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Znany z zespołu One Direction piosenkarz może pochwalić się świetną karierą solową. Jego hity "Watermelon Sugar", "Sign of the Times" czy "Adore You" robiły furorę na listach przebojów.

Artysta wraca do koncertowania. Po przymusowej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Harry Styles ogłosił nowe daty koncertów na 2022 roku w ramach trasy "Love on Tour 2022", której częścią będzie również Polska. Kiedy Harry Styles wystąpi w Krakowie?

Harry Styles w Krakowie 2022. Kiedy koncert w Polsce? [DATA, TERMIN, BILETY]

Harry Styles wystąpi 18 lipca 2022 roku w Tauron Arenie Kraków. Supportem europejskiej części trasy będzie zespół Wolf Alice.

Trasa koncertowa "Love on Tour 2022" obejmie 32 miasta i rozpocznie się koncertami w Wielkiej Brytanii. Później artysta zawita m.in. do Niemiec, Szwecji, Francji, Włoch, Czech, Hiszpanii czy Austrii. W listopadzie Styles pojawi się w Ameryce Łacińskiej. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przełożone daty koncertów.

Bilety na krakowski koncert Harry'ego Stylesa w ramach międzynarodowej trasy Love on Tour 2022 w sprzedaży na LiveNation.pl. Trasa będzie przebiegać zgodnie ze wszystkimi lokalnymi i publicznymi obostrzeniami sanitarnymi, rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia, a także wytycznymi dla miejsca koncertu w czasie każdego pokazu.

Przypomnijmy, że pierwotnie koncert Harry’ego Stylesa w Krakowie miał odbyć się 10 maja 2020 roku. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak plany organizatorom i występy w Europie musiały zostać przełożone. Wokaliście udało się wznowić już koncerty w Stanach Zjednoczonych, gdzie pod koniec zeszłego roku zagrał ponad 40 koncertów.

Harry Styles
fot.

Kim jest Harry Styles?

Harry Styles jest obecnie jednym z największych i najbardziej wpływowych artystów muzycznych. Jego debiutancki album solowy, zatytułowany Harry Styles, stał się jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów roku na świecie i wśród artystów płci męskiej miał największą sprzedaż w pierwszym tygodniu w historii.

Jego drugi album "Fine Line" znalazł się na szczycie listy Billboard 200 tuż po wydaniu, czyniąc go drugim numerem jeden w Stanach Zjednoczonych i przechodząc do historii list przebojów, dzięki największej tygodniowej sprzedaży jako solowy artysta w Wielkiej Brytanii od czasu, gdy Nielsen Music zaczął elektronicznie śledzić dane o sprzedaży w 1991 roku.

Podczas kariery solowej zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award i wiele innych na całym świecie, a także był pierwszym mężczyzną na okładce magazynu Vogue.

RadioZET.pl/mat.prasowe