Zamknij

Halina Mlynkova i nowy singiel „Dwa serduszka”. Nagrano go w nowoczesnej technologii [WIDEO]

22.06.2022 11:32
Halina Mlynkova
fot. mat. prasowe / Dagmara Szewczuk @dagsoon_7

Halina Mlynkova w dniu swoich 45. urodzin zaprezentowała nowy singiel „Dwa serduszka”, który jest pierwszą zapowiedzią albumu z interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych. Utwór został nagrany w nowoczesnej technologii Dolby Atmos.

Halina Mlynkova otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej karierze. Wkrótce ukaże się jej piąta solowa płyta „Film(l)ove”, którą promuje najnowszy singiel „Dwa serduszka”, cover słynnego utworu z polskiego filmu „Zimna wojna”.

Halina Mlynkova w nowym singlu „Dwa serduszka” z płyty „Film(l)ove”

Cover „Dwa serduszka” zapowiada nową płytę Haliny Mlynkovej zatytułowaną „Film(l)ove”. Album z interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych ukaże się jesienią tego roku.

Co ciekawe, piosenka została nagrana w nowoczesnej technologii Dolby Atmos, dzięki której utwór nabiera przestrzeni brzmienia w wymiarze 3D.

Piosenkarka nie kryje emocji związanych z wydaniem nowego krążka. Zapowiada też koncerty.

Która to już droga w moim życiu… Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które "gdzieś już kiedyś słyszeliście". Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film...i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej – mówi Halina Mlynkova.