Zamknij
Jennifer Lopez
  • Cher
  • Madonna
  • Jennifer Lopez
  • 8 Zobacz
fot. East News

Dla nich czas jest niezwykle łaskawy. Zobacz, które gwiazdy wyglądają znacznie młodziej, niż wskazywałaby na to ich metryka.

Większości z nas wiek kojarzy się ze zmarszczkami, zwiotczałą skórą i pogorszonym wyglądem. Te gwiazdy są najlepszym przykładem, ze tak wcale nie musi być. Choć większość z nich jest w okolicach 50. roku życia, wyglądają przynajmniej 20 lat młodziej.

Gwiazdy, które się nie starzeją

Co jest przyczyną wiecznej młodości gwiazdy? Na pewno jednym z ważnych czynników wpływających na nasz wygląd i to, jak przebiega proces starzenia się, są geny. To, co odziedziczyliśmy po naszych rodzicach, może okazać się błogosławieństwem w późniejszym wieku.

Kolejną rzeczą zapewniającą dobry wygląd jest właściwa dieta. Wiele gwiazdy szczególnie dba o to, co je. Niektóre mają nawet swoich własnych dietetyków, którzy przygotowują im szczegółowe menu dostosowane do ich potrzeb, inne postawiły na diety pudełkowe.

Nie bez znaczenia jest też odpowiednia dawka ruchu. Jogging, pływanie czy zajęcia fitness pozytywnie wpływają na krążenie i metabolizm, a  tym samym na wygląd. Gwiazdy muzyki nie stronią od treningów, bo muszą przecież mieć dobrą kondycję, by dać z siebie wszystko podczas koncertów, na których poza swoimi utworami muszą wykonać także wymagający układ choreograficzny wraz z tancerzami.

To wszystko sprawia, że niektórych artystów czas się nie ima i nadal wyglądają prawie tak samo, jak wtedy, gdy zaczynali karierę. Zresztą obejrzyjcie galerię i sami zobaczcie.