Zamknij

Pijany mężczyzna runął z górnego poziomu stadionu na koncercie: "Leżał w kałuży krwi"

18.08.2022 12:33
Motley Crue
fot. The Patriot-News/pennlive.com/Associated Press/East News

Wypadek na koncercie Motley Crue. Podczas jednego z ostatnich koncertów glam-metalowej formacji nietrzeźwy mężczyzna spadł z górnej części stadionu.

Zespół Motley Crue wraz z grupą Def Leppard, Poison oraz Joan Jett and the Blackhearts rozpoczął trasę koncertową "Stadium Tour 2022" w czerwcu tego roku. Jeden z występów glamowych gwiazd odbył się w Indianapolis na stadionie Lucas Oil.

Wypadek na koncercie Motley Crue. Mężczyzna spadł z górnej części stadionu

Lokalna gazeta doniosła, że jeden z uczestników koncertu został ranny po upadku z górnej kondygnacji stadionu. Mężczyzna runął z trybun.

Jak podaje policja:

Nietrzeźwy mężczyzna potknął się o barierkę na stadionie Lucas Oil i został przetransportowany do szpitala Eskenazi. Jego stan jest stabilny.

Do wypadku doszło zaledwie 30 minut po tym, jak na scenie pojawił się zespół Motley Crue. Samone Burris, urzędnik do spraw informacji publicznej w departamencie policji stanu Indianapolis donosi, że mężczyzna po incydencie był przytomny i oddychał.

Dodatkowe informacje, które otrzymałem, są takie, że ten człowiek był pod wpływem alkoholu i niefortunnie pochylił się nad balustradą. W pewnym momencie wypadł.

Jeden ze świadków wydarzenia w rozmowie z TMZ oznajmił, że mężczyzna do przyjazdu karetki leżał w kałuży krwi.

Mężczyzna spadł z górnej części stadionu na koncercie Motley Crue

Monica Braise, kierowniczka do spraw informacji publicznej i marketingu stadionu wydała oświadczenie, w którym potwierdziła, że poszkodowany został zbadany przez sanitariuszy na miejscu, a potem przewieziony karetką do lokalnego szpitala.

Chociaż nie znamy zakresu obrażeń tej osoby, mamy informacje, że komunikowała się z ratownikami medycznymi. Wykluczamy uczestnictwo w wypadku osób trzecich.

RadioZET.pl/loudersound.com/TMZ