Zamknij

Groźny incydent na koncercie Harry'ego Stylesa. Mężczyzna spadł z najwyższego poziomu stadionu

13.06.2022 14:36

Harry Styles zagrał koncert w Glasgow. Podczas występu doszło do niebezpiecznego incydentu. Mężczyzna spadł z najwyższej części stadionu.

Harry Styles
fot. Ian West/Press Association/East News

Harry Styles zagrał 11 czerwca 2022 roku w Glasgow. Na wyprzedanym koncercie na stadionie Ibrox pojawiło się 50 tysięcy fanów wokalisty. Był to pierwszy od 20 lat wystep na stadionie Rangers FC.

Harry Styles zagrał w Glasgow. Podczas koncertu doszło do niebezpiecznej sytuacji

Muzyk jest w trakcie trasy koncertowej "Harry Styles:Love on Tour", która zatrzyma się w 32 miejscach. W Glasgow dosżło do przerażającego zdarzenia, które mogło skończyć się tragicznie.

Jak donosi BBC, jeden z fanów Stylesa podczas koncertu spadł z najwyższego poziomu stadionu. Na szczęscie szybko "wylądował" na trybunie poniżej. Na miejsce wezwano personel medyczny.

Mężczyzna spadł z najwyższych trybun na stadionie podczas koncertu

Rzecznik tamtejszej policji w oświadczeniu zadeklarował:

Okoliczności zdarzenia nie były podejrzane. Mężczyzna pozostawał pod obserwacją ratowników medycznych.

Fanowi znanego wokalisty nie stało się nic złego, jednak jego upadek wstrząsnął obecnymi na koncercie. W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze dotyczące zdarzenia.

Wciąż jestem w szoku po koncercie Harry'ego. Facet spadł z wyższego poziomu na trubunę jeden rząd przed nami. Nie było żadnego zabezpieczenia. Pobiegłem do głównych drzwi, aby sprowadzić pomoc. Wszyscy byliśmy w szoku.

W ramach trwającej trasy Harry Styles pojawi się również w Polsce. Artysta zaplanował koncert w naszym kraju na 18 lipca 2022 roku. Muzyk pojawi się w TAURON Arenie Kraków.

loader