Zamknij

Gromee i Olivia Addams we wspólnym singlu "Broken". Piątkowa premiera w Radiu ZET

19.11.2021 09:56

Gromee i rumuńska wokalistka Olivia Addams łączą siły w najnowszym singlu "Broken". Polski DJ i producent pojawi się na antenie Radia ZET, aby opowiedzieć o nowej piosence. Premiera utworu "Broken" już po godz. 11:00.

Gromee Olivia Addams
fot. mat. prasowe

Gromee i Olivia Addams z piątkową premierą w Radiu ZET. Już po godz. 11:00 nasi słuchacze usłyszą premierowo ich najnowszy singiel "Broken".

Gromee i Olivia Addams – "Broken". Piątkowa premiera w Radiu ZET

Gromee powraca nowym tanecznym hitem "Broken". Tym razem do współpracy przy swoim kolejnym utworze zaprosił Olivię Addams, rumuńską piosenkarkę, która największą popularność zyskała dzięki singlowi „Stranger”. Utwór był najczęściej odtwarzaną piosenkę w polskich radiach.

Kocham muzykę, oraz pracę z ludźmi, którzy traktują ją jak pasję, i najlepszą formę do wyrażania siebie. Olivia Addams niewątpliwe, należy właśnie do tej nielicznej grupy osób. Gdy po raz pierwszy usłyszałem jej głos, wiedziałem, że muszę zrobić z nią utwór. Jakiś czas temu, spotkaliśmy się w Polsce po raz pierwszy,  i wspólnie doszliśmy wniosku, że musimy razem coś stworzyć. Później wszystko potoczyło się w ekspresowym tempie. Utwór nagraliśmy zdalnie- Olivia w Rumunii, ja w Polsce. Na szczęście w końcowej fazie tworzenia „Broken” nasze drogi się skrzyżowały i spotkaliśmy się w Rumunii na planie teledysku. To był wspaniały czas i obiecałem rumuńskiej ekipie, że wkrótce tam wrócę – mówi Gromee.

Olivia Addams nie ukrywa, że jest zachwycona ze współpracy z polskim DJ-em i producentem. Zdradziłą też, o czym jest piosenka "Broken".

„Broken” to piosenka o nadziei i miłości (dokładnie w tej kolejności). Chodzi o miłość między dwojgiem ludzi, której los nigdy nie sprzyjał. Mimo to, w głębi serca wiedzieli, że ich więź jest na tyle silna, że warto o nią walczyć – wyznaje Olivia.

RadioZET.pl/mat.prasowe