Zamknij

Grób Krzysztofa Krawczyka się zmieni: "Będzie jak u Elvisa"

21.09.2022 11:37

Na grobie Krzysztofa Krawczyka pojawią się zmiany? O pomysłach dotyczących miejsca pochówku gwiazdora opowiedział jego przyjaciel Andrzej Kosmala.

Grob Krzysztofa Krawczyka
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Kultowy muzyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach niedaleko Łodzi. Na grobie gwiazdora postawiono okazały pomnik.

Zmiany na grobie Krzysztofa Krawczyka. "Będzie jak u Elvisa"

Miejsce pochówku Krawczyka odwiedzają jego bliscy, przyjaciele, rodzina, wdowa Ewa oraz fani. Wkrótce jednak grób ma się zmienić.

Andrzej Kosmala, przyjaciel oraz menadżer Krzysztofa Krawczyka, udzielił wywiadu Plejadzie, opowiedział w nim o swoich planach wobec miejsca pochówku zmarłego wokalisty.

Kosmala zauważył, że ilość odwiedzających grób Krawczyka jest ogromna. W związku z tym materiał, który został użyty do jego stworzenia, nadaje się do wymiany. Jak cytuje przyjaciela Krawczyka portal Wirtualna Polska Gwiazdy:

Po pierwsze, wyłożyliśmy to kostką cementową, a ludzie jak przynoszą znicze, codziennie przybywa tam ok. 100 osób, tam całe wycieczki przyjeżdżają, wosk się rozlewa i jest brudno. W związku z tym zamienimy to na granit albo na marmur.

Andrzej Kosmala chce zmian na grobie Krzysztofa Krawczyka

Ale to nie wszystko. Kosmala zainspirował się nagrobkiem Elvisa Presleya i to właśnie do niego chce upodobnić miejsce pochówku Krawczyka.

Druga rzecz, którą od początku zapowiadałem, że nagrobek będzie ogrodzony takim płotkiem, jaki widzieliśmy u Elvisa Presleya w Memphis. Byliśmy z Krzysztofem u Elvisa w Memphis i nad jego grobem zaśpiewaliśmy "Love me Tender".
loader

RadioZET.pl/Wirtualna Polska Gwiazdy