Zamknij

Grammy 2021 przełożone przez pandemię koronawirusa. Kiedy odbędzie się gala?

07.01.2021 11:44

Grammy 2021 przełożone. Ceremonia rozdania najważniejszych nagród w branży muzycznej została przełożona z powodu trwającej pandemii koronawirusa w Stanach Zjednoczonych. Gala miała odbyć się 31 stycznia w Los Angeles. Na kiedy przełożono Grammy 2021? Znamy datę.

Beyonce
fot. AFP/EAST NEWS

Grammy to najważniejsza i najbardziej prestiżowa nagroda w branży muzycznej przyznawana corocznie przez amerykańską Narodową Akademię Rejestracji Sztuki i Nauki.

Tegoroczną ceremonię zaplanowano początkowo na koniec stycznia. Organizatorzy zdecydowali się jednak przełożyć wydarzenie przez pandemię koronawirusa. Kiedy odbędzie się gala Grammy 2021?

Skandal po ogłoszeniu nominacji do Grammy 2021. The Weeknd mówi o korupcji

Grammy 2021 przełożone przez pandemię koronawirusa. Kiedy odbędzie się gala?

Nowa data Grammy 2021 została ujawniona. Tegoroczna gala rozdania muzycznych nagród odbędzie się 14 marca w Staples Center w Los Angeles.

Organizatorzy mają nadzieję, że do tego czasu sytuacja epidemiologiczna w Kalifornii poprawi się i będzie możliwość zorganizowania bezpiecznej ceremonii z występami artystów. Plotkuje się, że w trakcie Grammy 2021 na scenie możemy zobaczyć m.in. Adele, która tym samym ogłosi swój muzyczny powrót po wielu latach.

Grammy 2021: nominacje. Kto ma najwięcej?

Nominacje do Grammy 2021 zostały ogłoszone w listopadzie zeszłego roku. Najwięcej nominacji otrzymały Beyonce, Taylor Swift i Dua Lipa.

Zobacz także: Grammy 2021: NOMINACJE. Kto jest nominowany? LISTA ARTYSTÓW

loader