Zamknij

George Michael popełnił samobójstwo? Tak twierdzi jego ostatni partner!

Redakcja
25.07.2018 14:08

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku. Mimo że od jego odejścia minęło już ponad 1,5 roku, sprawa śmierci legendarnego muzyka znów powraca. Wieloletni partner artysty Fadi Fawaz twierdzi, że przyczyną zgonu było samobójstwo. Jego zdaniem Michael próbował wcześniej już czterokrotnie odebrać sobie życie.

George Michael
fot. AFP/EAST NEWS

George Michael popełnił samobójstwo?

Śmierć Georga Michaela w grudniu 2016 roku wstrząsnęła całym światem. Po przeprowadzeniu sekcji zwłok lekarze poinformowali, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, a do jego śmierci przyczyniły się kardiomiopatia rozstrzeniowa, zapalenie mięśnia sercowego i stłuszczenie wątroby.

Brytyjski „The Sun” dotarł do wiadomości mailowych Fadiego Fawaza, wieloletniego partnera legendarnego muzyka, w których twierdzi on, że Michael popełnił samobójstwo, a dochodzenie w sprawie jego śmierci zostało źle przeprowadzone. Ponadto artysta miał mieć za sobą już cztery próby samobójcze.

Mężczyzna uważa także, iż George Michael nie zmarł 25 grudnia, tylko dzień wcześniej w Wigilię — w urodziny zmarłej w 1997 roku matki.

Spekulacji na temat przyczyn śmierci George’a Michaela było wiele. W czerwcu brytyjskie media żyły informacjami zawartymi w filmie dokumentalnym „Autopsy: The Last Hours of George Michael”. Wypowiadający się w dokumencie lekarze stwierdzili, że 53-latek mógł zmagać się z tzw. przedłużoną reakcją żałoby, która doprowadziła go do ciężkiego uzależnienia od leków i substancji psychoaktywnych. Ich zdaniem George Michael nigdy nie poradził sobie ze śmiercią matki i swojego partnera Anselmo Feleppa w latach dziewięćdziesiątych.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/thesun.co.uk,telegraph.co.uk/PK