Francesco Monte: kim jest gwiazda Sylwestra TVP? [Wiek, wzrost, piosenki, Instagram, partnerka]

31.12.2021 10:53

Francesco Monte to gwiazda Sylwestra TVP 2021/2022. Wokalista z Włoch będzie jednym z zagranicznych artystów, którzy wystąpią podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" w Zakopanem. Kim jest Francesco Monte? Poniżej szczegóły na temat wieku Francesco Monte, wzrostu, piosenek, Instagrama, partnerki, i dotychczasowej kariery włoskiego piosenkarza.

Francesco Monte
fot. Instagram / francescomontereal

Francesco Monte - kim jest gwiazda Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem? Wiek, wzrost, piosenki, Instagram, partnerka i dotychczasowa kariera – sprawdzamy najważniejsze informacje o włoskim wokaliście, który będzie jedną z zagranicznych gwiazd "Sylwestra Marzeń z Dwójką". W Zakopanem pojawią się także m.in. Jason Derulo i Julio Iglesias Junior.

Francesco Monte: kim jest gwiazda Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem i ile ma lat? Wiek, wzrost, piosenki, kariera

Francesco Monte urodził się 20 maja 1988 roku we włoskim Taranto, czyli piosenkarz obecnie ma 33 lata. Włoch jest bardzo wysoki – ma 192 cm wzrostu. Studiował ekonomię, a zanim stał się sławny, pracował m.in. jako barman.

Gwiazda Sylwestra TVP 2021/2022 nagrała dotąd kilka piosenek, m.in. utwory "Andiamo Avanti" i "Siamo Gia Domani". Monte współpracował też z brytyjskim wokalistą, Lee Ryanem – stworzyli razem piosenkę "Work This Out".

Zobacz także

Francesco Monte jest nie tylko piosenkarzem, ale również modelem. Współpracował m.in. z marką Guess i brał udział w sesji zdjęciowej z Jennifer Lopez.

33-letni Włoch ma także doświadczenie aktorskie – wystąpił w serialu "Don Matteo" i filmie krótkometrażowym "Love 2.0". Francesco Monte to także gwiazda włoskiej telewizji. Pojawił się w reality show "L'Isola dei Famosi" i celebryckiej wersji "Big Brothera".

Francesco Monte: Instagram i partnerka

Francesco Monte cieszy się ogromną popularnością na Instagramie. Jego oficjalne konto pod nazwą @francescomontereal śledzi ponad 1,6 miliona osób.

Gwiazdor Sylwestra TVP w Zakopanem ma dziewczynę. Partnerką wokalisty jest włoska modelka, Isabella De Candia.

Co ciekawe, występ Francesco Monte na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" nie będzie debiutem Włocha w Polsce. Artysta był gwiazdą tegorocznej Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Zobacz także: Sylwester w Polsacie 2021/2022. Widzowie będą mogli zdobyć bilety na koncerty m.in. Justina Biebera