Zamknij

Fan wbiegł na scenę w trakcie koncertu. Brutalna reakcja ochroniarza [WIDEO]

11.07.2022 13:24

W trakcie koncertu Lil Baby w Szwajcarii jeden z fanów wbiegł nagle na scenę. Reakcja ochrony była brutalna i natychmiastowa. Ochroniarz zrzucił mężczyznę siłą ze sceny wprost na metalowe barierki. Szokujące nagranie trafiło do internetu.

Lil Baby koncert
fot. Instagram screen / iknowyouwatching_

Koncertom na żywo towarzyszą ogromne emocje. Udzielają się one zarówno artystom, jak i publiczności. Czasami aż za bardzo.

W trakcie koncertu Lil Baby w Szwajcarii jeden z fanów postanowił wbiec na scenę, co natychmiast spotkało się z bardzo brutalną reakcją ochrony.

Fan wbiegł na scenę w trakcie koncertu Lil Baby. Brutalna reakcja ochroniarza [WIDEO]

W zeszłym tygodniu Lil Baby był gwiazdą hip-hopowego festiwalu Openair Frauenfeld 2022 w Szwajcarii.

Podczas jego koncertu doszło do niespodziewanej sytuacji. Na scenie pojawił się uśmiechnięty fan, który podbiegł do rapera i go dotknął. Ochrona natychmiast wkroczyła do akcji. Jeden z ochroniarzy zrzucił z ogromną siłą mężczyznę ze sceny. Uczestnik przeleciał kilka metrów dalej i spadł wprost na metalowe barierki odgradzające publiczność od artysty.

Chwilę później Lil Baby przerwał koncert, żeby sprawdzić, co się stało z fanem. Nie wiadomo jednak, w jakim stanie jest mężczyzna.

Co ciekawe, nie była to jedyna tego typu sytuacja w trakcie festiwalu w Szwajcarii. Również podczas koncertu Roddy’ego Riccha na scenie pojawił się fan. Ochroniarze natychmiast obezwładnili mężczyznę. Na całą sytuację postanowił zareagować również sam artysta, który niespodziewanie zaczął kopać fana.

RadioZET.pl/dailymail.co.uk