Zamknij

ZET na Punkcie Muzyki: Ewa Farna o nowej płycie, akceptacji i macierzyństwie

25.06.2021 11:20

Ewa Farna był gościnią czwartkowego „ZET na Punkcie Muzyki”. W rozmowie z Marcinem Wojciechowskim opowiedziała słuchaczom o najnowszych planach związanych z muzyką, zdradziła też tytuł nowej płyty. Czym się inspirowała artystka i czego możemy się spodziewać? Podajemy poniżej.

Ewa Farna
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ewa Farna była gościnią czwartkowego ,,ZET na Punkcie Muzyki". Artystka zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. Po raz pierwszy ujawniła tytuł najnowszej płyty, którą zapowiada ciepło przyjęty singiel "Ciało". Czym się inspirowała i jak wiele znaczy dla niej powrót na scenę? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: ZET na Punkcie Muzyki: BARANOVSKI o nowym singlu "Tęskno mi do gwiazd" i jego znaczeniu [WIDEO]

ZET na punkcie muzyki: Ewa Farna o nowej płycie, akceptacji i macierzyństwie

Ewa Farna wraca z nową płytą. Artystka była gościem czwartkowego ,,ZET na Punkcie Muzyki". Farna zdradziła Marcinowi Wojciechowskiemu wiele szczegółów dotyczących tak, jak będzie brzmiała jej płyta. Ewa Farna wyjawiła, że jest na etapie domykania prac nad płytą i ma już sporo materiału. Dodała, że przed premierą płyty usłyszymy jeszcze nową piosenkę. Będzie ona opowiadała o sztuce mówienia "nie". Samego wydawnictwa doczekamy się jeszcze w tym roku.

Płyta nazywa się "Umami" - mogę zdradzić po raz pierwszy w radiu. "Umami" to znaczy piąty smak. Dla mnie piątym smakiem mojego życia było macierzyństwo - dla każdego to jest coś innego, ale jest to coś, przez co nasze życie staje się kompletne i po prostu lepiej smakuje. Ewa Farna

Ewa Farna zapewnia, że nowa płyta będzie bardzo pozytywna. Artystka przyznaje, że jest w dobrym momencie życia. Album ma być niezwykle dojrzały. Zostanie on utrzymany w klimacie popowym. Farna zapewnia, że w takim nurcie czuje się świetnie. Na szczegóły dotyczące daty premiery płyty przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Zobacz także: Ewa Farna szczerze o swoim ciele w Radiu ZET: „Nie ma rozmiaru 34, ale jest zdrowe”

loader

RadioZET.pl