Zamknij

Ewa Farna tańczy w nowym teledysku. Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem [WIDEO]

26.01.2022 12:21
Ewa Farna
fot. mat. prasowe / Matúš Toth

Ewa Farna już w najbliższy piątek wyda nową płytę "Umami". Tuż przed premierą albumu zaprezentowała nowy singiel "Na skróty" wraz z niezwykle szczerym i zabawnym teledyskiem. W klipie Ewa Farna śpiewa, sprząta i tańczy, chwaląc się przy okazji ciążowym brzuszkiem.

Ewa Farna ma bardzo intensywny okres. Piosenkarka powraca z zupełnie nową płytą "Umami", a także spodziewa się drugiego dziecka. Pod koniec zeszłego roku zdradziła, że jest w ciąży.

Tuż przed premierą albumu Ewa Farna postanowiła zaprezentować fanom jeszcze jeden nowy teledysk. W klipie do utworu "Na skróty" możemy oglądać wokalistkę w zaawansowanej ciąży.

Ewa Farna – "Na skróty". Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem w teledysku [WIDEO]

Ewa Farna zaprezentowała oficjalny teledysk do utworu "Na skróty", ostatniego singla przed premierą jej szóstej polskojęzycznej płyty "Umami". Wokalistka zdradziła znaczenie najnowszej piosenki, która powstała we współpracy z Mikołajem Trybulcem i Kacprem Gonerą. Gwiazda stworzyła tekst wspólnie z Margaret i KaCeZetem.

 Żyjemy obecnie w rzeczywistości mocno przebodźcowanej. Żywiąc się nagłówkami, hasztagami, clickbajtami, często zdarza się nam pominąć sedno sprawy, bo brakuje nam czasu na wniknięcie głębiej. Miliony spraw, tematów, trudów codziennego życia, dylematów, będąc ciągle w biegu, w ruchu, w pędzie próbujemy znaleźć dla siebie trochę tego czasu… I o tym jest właśnie ten utwór. Trochę ironicznie, ale w sumie trudno się nie zgodzić - że nie mamy czasu by tracić czas – mówi artystka.

W zabawnym i pozytywnym teledysku możemy oglądać Ewę Farną, która sprząta dom odkurzaczem w rytm muzyki, tańczy i po prostu dobrze się bawi. Przy okazji gwiazda pochwaliła się coraz większym ciążowym brzuszkiem.

 Wymyśliłam sobie teledysk w radosnym moodzie, bo tak właśnie mi teraz w duszy gra. Lekko, zabawnie, trochę z przymrużeniem oka, a trochę po prostu dla Was do zabawy, do potańczenia przy domowych obowiązkach – dodaje Ewa.

Nowa płyta Ewy Farnej "Umami". Kiedy premiera albumu?

Nowa płyta Ewy Farnej "Umami" ukaże się w piątek, 28 stycznia. Promowały go już utwory "Ciało", "No Nie" czy "Wersja 2.0".

– Macierzyństwo jest dla mnie dużą inspiracją oraz najlepszą szkołą. Lustrem, na ile sama mam w sobie przerobione niektóre tematy. Skłania mnie do codziennej pracy nad sobą, nad tym co mówię, robię. Kim myślę, że jestem, a kim naprawdę jestem. Na płycie skupiłam się na tym, by teksty były pełne autentyczności, żeby niosły treść, a nie tylko ładnie brzmiały. Żeby słuchacz mógł mnie poznać na nowo, tak jak ja siebie odkrywałam, kiedy tworzyłam tę płytę – wyznaje Farna.

Piosenkarka przyznaje, że nowa płyta jest dla niej niezwykle ważna: "Ten album pojawia się po długim czasie, jednak zależało mi na tym, żeby mieć coś do powiedzenia, a nie tylko żeby wydać płytę. To wydawnictwo to połączenie pozytywnych dźwięków z ważnym dla mnie przekazem. To wielobarwna płyta bez naklejki, to ja w najbardziej nieuczesanej wersji, różnorodna. To komplet moich smaków".

RadioZET.pl/mat.prasowe