Zamknij

Eurowizja Junior 2021: zagraniczni internauci zachwyceni Sarą James. "Polska wygra trzeci raz"

26.11.2021 14:41
Sara James
fot. mat. prasowe

Sara James wygra Eurowizję Junior 2021? Okazuje się, że Polska jest w ścisłym gronie faworytów do zwycięstwa. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczni internauci, którzy zachwycają się polską reprezentantką i jej piosenką "Somebody". Polska wygra Eurowizję Junior po raz trzeci?

Sara James to tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021. Zwyciężczyni programów "The Voice Kids" i "Szansa na sukces", która mierzy się w internecie z nieprzyjemnymi komentarzami na temat swojego pochodzenia, zaśpiewa w Paryżu piosenkę "Somebody".

Zagraniczni internauci są zachwyceni piosenką Polski na Eurowizję Junior 2021 do tego stopnia, że wróżą Sarze James zwycięstwo w konkursie. Czy to możliwe, że nasz kraj wygra Eurowizję dla Dzieci po raz trzeci w historii?

Eurowizja Junior 2021: Sara James z Polski wygra? Oto faworyci konkursu

Do Eurowizji Junior 2021 coraz bliżej. Poznaliśmy już wszystkie piosenki, które będą rywalizować w konkursie w Paryżu.

Coraz głośniej mówi się o faworytach do zwycięstwa. Wśród nich pojawia się także Sara James. Zdaniem zagranicznych internautów reprezentantka Polski ma ogromne szanse na wygraną. Jeśli 12-letnia wokalistka wygra, będzie to już trzecie zwycięstwo naszego kraju w tym konkursie – wcześniej Eurowizję Junior wygrały Roksana Węgiel (2018) i Viki Gabor (2019).

Zobacz także: Eurowizja Junior 2021: kolejność występów uczestników. Wiemy, kiedy wystąpi Sara James

"Potencjalny zwycięzca", "Sara ma najlepszą piosenkę", "Polsko, trzymam za was kciuki. Niech to będzie wasze trzecie zwycięstwo. Pozdrowienia z Bułgarii", "Panie i panowie, oto zwyciężczyni", "Mój numer jeden", "12 punktów ode mnie. Pozdrowienia z Portugalii", "Jestem z Hiszpanii, ale w tym roku Polska znów zasługuje na zwycięstwo", "Polska wygra trzeci raz" – piszą internauci w komentarzach pod teledyskiem Sary James, który obejrzano już ponad 1,6 miliona razy.

Sara James z Polski nie jest jedyną faworytką do zwycięstwa w Eurowizji Junior 2021. Wielu internautów zachwyca się także utworem "Qami Qami" Maleny z Armenii. Słuchacze wróżą również sukces m.in. Macedonii Północnej, Rosji czy Włochom.

Zobacz także: Eurowizja Junior 2021: faworyci do zwycięstwa. Czy Polska ma szansę na trzecią wygraną?

Eurowizja Junior 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia w La Seine Musicale w Paryżu.

Będzie to pierwszy konkurs dziecięcej Eurowizji organizowany na terenie Francji. Co ciekawe, dziecięca Eurowizja jeszcze nigdy nie odbywała się tak późno – zazwyczaj impreza miała miejsce pod koniec listopada.

W Eurowizji Junior 2021 wystąpią reprezentanci 19 państw.

Zobacz także