Zamknij

Eurowizja 2022. Znamy polskiego reprezentanta? Wyciekły informacje

17.11.2021 15:39

Eurowizja 2022. Wiemy, kto będzie reprezentował Polskę na kolejnym konkursie? Do sieci wyciekły istotne informacje na temat rywalizacji.

Eurowizja
fot. Rex Features/East News

Eurowizja 2022 odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022 roku w hali PalaOlimpico w Turynie. Będzie to trzeci konkurs, który zorganizują Włochy. Poznaliśmy już wszystkich uczestników międzynarodowej rywalizacji.

Eurowizja 2022. Kto będzie reprezentował Polskę w konkursie?

Chociaż znana jest lista państw, które powalczą o zwycięstwo, nie wiemy jeszcze, kto dokładnie zaprezentuje się na turyńskiej scenie. Polski wykonawca, który pojedzie do Włoch, miał zostać przedstawiony najpóźniej na początku przyszłego roku.

Wszystko wskazuje na to, że reprezentanta Polski w konkursie Eurowizji 2022 poznaliśmy nieco wcześniej. Dla niektórych wybór może być sporym zaskoczeniem.

Eurowizja 2022. Znamy reprezentanta Polski w konkursie? Wyciekły informacje

Jak donosi portal kobieta.pl, reprezentantką Polski na Eurowizji 2022 ma zostać Daria Marcinkowska znana jako DARIA lub Daria Marx. To plotka, która nie została oficjalnie potwierdzona.

DARIA to 26-letnia wokalistka, którą widzowie Telewizji Polskiej znają z 10. edycji programu "The Voice of Poland". Uczestniczka odpadła w bitwach, jednak podczas przesłuchań w ciemno spodobała się wszystkim trenerom, którzy jednomyślnie odwrócili fotele oczarowani jej głosem.

Potwierdzeniem plotek może być post wokalistki na Instagramie, gdzie podzieliła się z fanami informacją, że nie może się doczekać kolejnej wyprawy do Włoch. Jeśli chodzi o piosenkę konkursową, nie ma żadnych, nawet nieoficjalnych informacji, z jaką kompozycją DARIA mogłaby wystąpić w Turynie.

Do niedawna reprezentantów Polski na Eurowizji wybierali słuchacze. Aktualnie za decyzję odpowiada zespół ekspertów powołany przez Telewizję Polską. Jego skład nie jest znany.

loader

RadioZET.pl/kobieta.pl/Interia