Zamknij

Eurowizja 2022: Bukmacherzy o Ochmanie po drugim półfinale. Na którym miejscu umieścili wokalistę?

13.05.2022 14:59
Krystian Ochman
fot. AP/Associated Press/East News

Eurowizja 2022. Bukmacherzy opublikowali notowania po drugim półfinale konkursu. Jak wyglądają szansę na wygraną Krystiana Ochmana?

Eurowizja 2022 trwa. Już 14 maja dowiemy się, kto zaprezentował swoje umiejętności podczas rywalizacji w Turynie najlepiej. 66. edycja konkursu jest szczęśliwa dla Polaków. Krystian Ochman od dawna jest jednym z najmocniejszych faworytów.

Eurowizja 2022. Krystian Ochman awansował do finału konkursu

Piosenkę "River" z entuzjazmem oceniają zarówno fani konkursu jak i dziennikarze oraz inni uczestnicy rywalizacji. Nikogo nie zdziwił fakt, że Ochman bez problemu przeszedł półfinał rozgrywki.

Również bukmacherzy przewidzieli sukces naszego reprezentanta. W notowaniach przed występami w Turynie byli niemal pewni, że Krystian znajdzie się w finale. Jak wyglądają zestawienia tuż przed 14 maja?

Eurowizja 2022: Bukmacherzy o Ochmanie. Na którym jest miejscu w notowaniach?

Po półfinałowych koncertach bukmacherzy zaktualizowali swoje dane. Zgodnie z nowymi notowaniami Krystian Ochman zajmie szóste miejsce w finale - daje to artyście awans o jedną pozycję w porównaniu z poprzednimi założeniami.

Zobacz: Eurowizja 2022: o której godzinie występuje Polska? Godzina występu Krystiana Ochmana w finale

Jak donosi Interia, bukmacherzy obstawiają, że wśród artystów, którzy pojawili się w drugim półfinale Eurowizji, w pierwszej dziesiątce znajdzie się także reprezentantka Serbii, Konstrakta.