Zamknij

Eurowizja 2021: wpadka Natalii Gordienko z Mołdawii. Upuściła mikrofon w trakcie występu [WIDEO]

24.05.2021 11:00

Mołdawia zaliczyła wpadkę na Eurowizji 2021. Natalia Gordienko reprezentowała kraj z piosenką „Sugar”. W trakcie występu w finale uczestniczka upuściła nagle mikrofon, a wszystko nagrały kamery. Zobaczcie wpadkę Mołdawii na Eurowizji 2021.

Natalia Gordienko Mołdawia Eurowizja 2021
fot. EBU / Andres Putting / eurovision.tv

Eurowizja 2021 za nami. Tegoroczny konkurs w Rotterdamie wygrał zespół Maneskin z rockową piosenką „Zitti e Buoni”, dając Włochom pierwsze od ponad 30 lat zwycięstwo.

Jak co roku, Eurowizja była pełna wpadek. W półfinale reprezentantka San Marino odsłoniła zbyt głęboki dekolt, zaś w finale Damiano David z Maneskin został oskarżony o zażywanie narkotyków. Wpadkę zaliczyła także Natalia Gordienko z Mołdawii. W trakcie finałowego występu uczestniczka upuściła mikrofon.

Damiano David: kim jest wokalista Maneskin? [WIEK, WZROST, DZIEWCZYNA, INSTAGRAM]

Eurowizja 2021: wpadka Natalii Gordienko z Mołdawii. Upuściła mikrofon w trakcie występu

Wpadka na Eurowizji 2021 podczas występu Mołdawii. Natalia Gordienko najadła się strachu w trakcie finału w Rotterdamie. Uczestniczka wykonywała choreografię wraz z czterema tancerzami. W pewnym momencie 33-latka upuściła mikrofon. W tle można było usłyszeć dźwięk upadającego urządzenia.

Wpadkę Gordienko nagrały kamery. Na nagraniu widać, jak jeden z tancerzy natychmiast reaguje i podaje mikrofon przerażonej Mołdawiance, której udało się wybrnąć z trudnej sytuacji i mimo wszystko kontynuować finałowy występ.

Mołdawia zajęła ostatecznie 13. miejsce na Eurowizji 2021.

Eurowizja 2022: gdzie i kiedy się odbędzie?

Eurowizja 2022 odbędzie się we Włoszech dzięki zwycięstwu zespołu Maneskin. Dokładne miejsce i data konkursu nie są jeszcze znane, ale impreza zostanie zorganizowana najprawdopodobniej w maju 2022 roku. Od wielu lat Eurowizja odbywa się właśnie w tym miesiącu.

Eurowizja 2021: tak wyglądał zwycięski występ Maneskin. Wielki triumf Włoch [WIDEO]