Zamknij

Eurowizja 2021: Wpadka podczas występu San Marino. Wokalistka pokazała zbyt dużo [FOTO]

21.05.2021 12:47

Eurowizja 2021: Drugi półfinał tegorocznego konkursu za nami. Jednym z państw, które dostały się do finału, jest San Marino. Reprezentantka kraju podczas wydarzenia zaliczyła poważną wpadkę.

Eurowizja San Marino
fot. AP/Associated Press/East News

Finał Eurowizji 2021 zbliża się wielkimi krokami. W czwartek poznaliśmy kolejnych finalistów, którzy zawalczą o główną nagrodę - drugi półfinał przeszli: Albania, Serbia, Bułgaria, Mołdawia, Portugalia, Islandia, San Marino, Szwajcaria, Grecja i Finlandia. Rafał Brzozowski nie dostał szansy na dalsze zmagania w konkursie. Jego piosenka "The Ride" nie zachwyciła widzów - wręcz przeciwnie, występ gwiazdora TVP spotyka się z potężną krytyką w internecie.

Podczas drugiego półfinału Eurowizji 2021 nie brakowało niespodzianek, wzruszeń i rozrywki. Jedna z wokalistek zaliczyła również poważną wpadkę. Jej odważna kreacja odsłoniła zbyt dużo.

Eurowizja 2021: finał. RELACJA NA ŻYWO i WYNIKI [SOBOTA, 22.05]

Eurowizja 2021: Wpadka artystki z San Marino

W gronie państw, które dostały się do finału, jest San Marino. Piosenkarka Senhit zaśpiewała w duecie z amerykańskim raperem Flo Rida, który stworzył takie przeboje, jak "Whistle" czy "Good Feeling".

Zobacz także: Eurowizja 2021: TVP dziękuje Rafałowi. Jacek Kurski: "Jeden z najlepszych występów"

Choć jej występ wypadł wzorowo i zachwycił widzów, podczas oczekiwania na wyniki doszło do sporej wpadki. Gwiazda, pochylając się do kamery, odsłoniła zbyt głęboki dekolt. Uważni obserwatorzy zauważyli, że jedna z piersi wokalistki wypadła z sukienki.

Oglądaliście półfinał Eurowizji 2021?

wpadka San Marino
fot. Screen TVP