Zamknij

Eurowizja 2019: Natalia Szroeder będzie reprezentować Polskę? Jest komentarz menadżera

Redakcja
20.12.2018 10:55
Natalia Szroeder
fot. mat.prasowe

W środę portal Fakt.pl poinformował, że Natalia Szroeder ma duże szanse, aby reprezentować Polskę na Eurowizji 2019. Dziennikarze Gala.pl postanowili zapytać o komentarz w tej sprawie menadżera piosenkarki.

Natalia Szroeder pojedzie na Eurowizję 2019? Jest komentarz menadżera

Natalia Szroeder pojedzie na Eurowizję 2019? Internet zaczął huczeć od plotek na ten temat po tym, jak portal Fakt.pl poinformował, że niewykluczone, iż artystka będzie reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Izraelu.

O komentarz w sprawie tych niepotwierdzonych informacji poproszony został główny menadżer piosenkarki — Marcin Górecki. Pytanie zadali mu dziennikarze portalu Gala.pl.

Zobacz także

– (To) zdecydowanie plotki – stwierdził krótko menadżer Natalii Szroeder.

Czy to oznacza, że Natalia Szroeder na pewno nie pojedzie na Eurowizję 2019? Czas pokaże. Nie wiadomo na ten moment, kiedy Telewizja Polska oficjalnie poinformuje o wyborze reprezentanta Polski na Eurowizję 2019.

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla Radia ZET Jacek Kurski poruszył temat wyboru polskiego reprezentanta w Konkursie Piosenki Eurowizji. Niewykluczone, że nie będzie preselekcji, a artysta zostanie wyłoniony wewnętrznie. Dokładnie w taki sposób została wybrana Roksana Węgiel, która w listopadzie wygrała Eurowizję Junior 2018 w Mińsku.

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy konkurs?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w Tel Awiwie w Izraelu. Półfinały zaplanowano na 14 i 16 maja, wielki finał natomiast zostanie zorganizowany 18 maja. Cała impreza będzie odbywać się w budynku Expo Tel Aviv. Polska potwierdziła swój udział w przyszłorocznej Eurowizji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zobacz także

RadioZET.pl/gala.pl/PK