Zamknij

Edyta Górniak wyśmiała Cleo na Instagramie? Mocny komentarz Donatana [WIDEO]

Piotr Krajewski
23.09.2019 11:44

Konflikt Edyty Górniak i Cleo trwa. Starsza koleżanka z branży opublikowała na Instagramie krótkie wideo, w którym wymownie nawiązuje do jurorki „The Voice Kids”. Nagranie Edyty Górniak mocno skrytykował Donatan.

Edyta Górniak wyśmiała Cleo na Instagramie mocny komentarz Donatana
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, Mateusz Jagielski/East News

Edyta Górniak wyśmiała Cleo? Nagranie z psem komentuje Donatan

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie krótkie nagranie z zabawy z psem. W trakcie wideo można usłyszeć wypowiedź mężczyzny, który mówi: „Jaka wdzięczna, nie każda taka jest”. Po usłyszeniu tego wokalistka wybuchła śmiechem.

Internauci niemal natychmiast zorientowali się, że nagranie nawiązuje najprawdopodobniej do konfliktu Edyty Górniak i Cleo w sprawie „The Voice Kids”. Nie wszystkim jednak to się spodobało. Pod wpisem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

„Jakby można było dać kciuka w dół, to z pewnością bym go tutaj dała”, „Żałosne to już jest”, „Ale słabe” — piszą internauci.

Na nagranie Edyty Górniak zareagował także Donatan, który opublikował długi wpis na swoim Facebooku.

Cleo, nie zniżaj się do dyskusji na tym poziomie... to zwykła zazdrość, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ty masz sukcesy, setki koncertów, radiowe hity, prawdziwych fanów i cała branżę po swojej stronie — a po drugiej stronie jest tylko handel dramatem i gorzką żenadą — napisał Donatan i dodał: „Nie taplaj się w tym, rób swoje i niech Twoje sukcesy będą solą w oku dla nieżyczliwych”.

Konflikt Edyty Górniak i Cleo. O co chodzi?

Konflikt między Edytą Górniak a Cleo wybuchł tuż po wywiadzie, którego udzieliła ostatnio autorka hitu „To nie ja”. Górniak zarzuciła koleżance z branży brak podziękowań za angaż w „The Voice Kids”. Wypowiedź Edyty Górniak szybko dotarła do samej Cleo, która skomentowała całą sytuację w długim wpisie w internecie.

>> Katarzyna Nosowska wyśmiała konflikt Edyty Górniak i Cleo. Tak skomentowała ich kłótnię [WIDEO]

RadioZET.pl/PK