Zamknij

Ed Sheeran został ojcem. Piosenkarz zdradził płeć i nietypowe imię dziecka

01.09.2020 14:42

Ed Sheeran przekazał fanom szczęśliwą nowinę. 29-letni piosenkarz i jego żona Cherry Seaborn zostali rodzicami. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Ed Sheeran
fot. AndreasSuhr/face to face/East News

Ed Sheeran został tatą. Jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie poinformował kilka tygodni temu o tym, że jego małżonka jest w ciąży. Przez wiele miesięcy starali się ukrywać wyjątkowy stan Cherry, jednak ostatecznie potwierdzili, że spodziewają się pierwszego dziecka. "Są absolutnie zachwyceni (...) W domu trwają właśnie ostatnie przygotowania" - przekazał portal "Daily Mail".

Okazuje się, że Cherry Seaborn już urodziła. Ed Sheeran i jego ukochana oficjalnie zostali rodzicami. Artysta podzielił się tą informacją na Instagramie - opublikował zdjęcie, na którym widać dziecięcy kocyk i malutkie skarpetki. W opisie pod fotografią zdradził płeć oraz imię swojej pociechy.

Zobacz także: Ed Sheeran w szczerym wywiadzie. Przyznał, że był prześladowany w szkole

Ed Sheeran został ojcem. Pokazał urocze zdjęcie

Ed Sheeran zdradził, że na świat przyszła jego córka. Dziewczynka otrzymała nietypowe imiona: Lyra Antarctica.

- Cześć! Szybka wiadomość ode mnie, ponieważ mam kilka osobistych wieści, którymi chciałbym się z wami podzielić... W zeszłym tygodniu, z pomocą niesamowitego zespołu, Cherry urodziła naszą piękną i zdrową córkę – Lyra Antarcticę Seaborn Sheeran. Jesteśmy w niej całkowicie zakochani. Zarówno mama jak i dziecko czują się niesamowicie i jesteśmy w siódmym niebie. Mamy nadzieję, że teraz uszanujecie naszą prywatność. Dużo miłości i do zobaczenia, gdy nadejdzie czas powrotu - napisał pod zdjęciem.

Wokalista nie zdecydował się na razie pokazywać twarzy córki. Nie od dziś wiadomo, że stara się chronić swoją prywatność i dlatego rzadko publikuje prywatne fotografie. Internauci w komentarzach gratulują świeżo upieczonym rodzicom.

My również gratulujemy!

loader