Zamknij

Dziennikarz skomentował śmierć Meat Loafa: "Został wciągnięty w dziwny kult"

26.01.2022 16:03
Meat Loaf
fot. Rex Features/East News

Meat Loaf nie żyje. Znany dziennikarz, Howard Stern wypowiedział się na temat śmierci muzyka. Twierdzi, że wokalista stał się ofiarą "dziwnego kultu".

Meat Loaf nie żyje. Artysta znany z wielkiego przeboju "I'd Do Anytjing for Love (But I Won't Do That)" zmarł w wieku 74 lat. Amerykański wokalista i aktor odszedł 20 stycznia 2022 roku.

Meat Loaf nie żyje. Howard Stern: "Został wciągnięty w dziwny kult"

Oficjalna przyczyna śmierci artysty nie została ujawniona. W oświadczeniu na stronie internetowej możemy przeczytać jedynie, że odszedł otoczony najbliższą rodziną. Niektóre źródła podają, że piosenkarz zachorował na COVID-19.

Informację opublikował portal TMZ, który doniósł o spotkaniu biznesowym Meat Loafa, które muzyk odwołał w ostatniej chwili. Przyczyną miało być zakażenie koronawirusem, które ze względu na inne kłopoty ze zdrowiem muzyka, okazało się śmiertelne.

Nie mamy potwierdzonych informacji dotyczących szczepienia Meat Loafa. Głos w sprawie poglądów muzyka na temat szczepionek zabrał dziennikarz Howard Stern.

W swoim programie SiriusXM, Stern oświadczył, że Meat Loaf wierzył w teorie antyszczepionkowców. Dziennikarz przytoczył wypowiedzi wokalisty.

Biedny Meat Loaf został wciągnięty w jakiś dziwny, pie****ny kult. Naprawdę w to uwierzył - oświadczył: "Wolałbym umrzeć jako wolny człowiek, niż wziąć tę szczepionkę" No i teraz nie żyje.

Stern zaapelował do rodziny zmarłego muzyka, aby zajęli stanowisko w tej sprawie. Dziennikarz ma nadzieję, że Meat Loaf zmienił zdanie w sprawie szczepionek, kiedy na swojej skórze poczuł, że pandemia jest prawdziwa.

Chciałbym, aby jego rodzina publicznie ogłosiła: "Wiesz, kiedy Meat Loaf leżał w szpitalu i nie mógł oddychać, powiedział, że popełnił błąd i powinien się zaszczepić."

RadioZET.pl/TMZ/Variety