Zamknij

Trzy osoby ranne po koncercie Dua Lipy. Wystrzelili fajerwerki w tłum widzów [WIDEO]

01.08.2022 11:38

Dua Lipa przeprosiła fanów za niebezpieczną sytuację w trakcie koncertu w Kanadzie. W trakcie występu w Toronto w tłumie widzów wystrzeliły fajerwerki, które nie były jednak częścią show. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne. Jak potwierdziła piosenkarka w oficjalnym oświadczeniu, trwa dochodzenie w tej sprawie. Do internetu trafiły szokujące nagrania.

Dua Lipa koncert Toronto fajerwerki
fot. Twitter screen / laurathestork

Dua Lipa podbija obecnie świat swoją trasą koncertową, podczas której promuje hitowy album „Future Nostalgia” pełny wielkich hitów, m.in. „Levitating”, „Don’t Start Now” czy „Break My Heart”.

Pod koniec lipca wokalistka wystąpiła w kanadyjskim Toronto. Podczas koncertu doszło jednak do bardzo niebezpiecznego i niespodziewanego incydentu. Jak informują zagraniczne media, uczestnicy wnieśli do budynku fajerwerki, które zostały wystrzelone w trakcie show. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne. Dua Lipa wydała oficjalne oświadczenie.

Trzy osoby ranne po koncercie Dua Lipy. Wystrzelili fajerwerki w tłum widzów [WIDEO]

Niebezpieczna sytuacja w finałowej części koncertu Dua Lipy w Toronto. 27 lipca, tuż przed końcem show w Scotiabank Arena pojawiły się fajerwerki, które zostały wystrzelone w tłum widzów.

Jak podaje m.in. magazyn Billboard, materiały pirotechniczne nie były oficjalną częścią koncertu brytyjskiej gwiazdy, a na teren budynku wniosły je niezidentyfikowane osoby. W wyniku incydentu trzech widzów zostało lekko rannych. Służby prowadzą śledztwo.

Dua Lipa wydała oficjalne oświadczenie po koncercie. Wokalista przeprosiła wszystkich fanów.

W tłumie wybuchły nielegalne fajerwerki. Tworzenie bezpiecznej i wspólnej przestrzeni na moich koncertach to zawsze mój priorytet, więc ja i mój zespół jesteśmy tak samo zszokowani i zdezorientowani, jak wy. Trwa dochodzenie w sprawie tych wydarzeń i wszyscy zaangażowani ciężko pracują, aby dowiedzieć się, jak doszło do tej sytuacji. Bardzo mi przykro z powodu każdej osoby, która była przestraszona, czuła się niebezpiecznie czy w jakikolwiek inny sposób jej radość z koncertu została naruszona – napisała artystka.

Do internetu trafiły szokujące nagrania, na których widać uciekających uczestników, którzy próbują ukryć się przed fajerwerkami.

RadioZET.pl/billboard.com