Zamknij

Drakeo The Ruler nie żyje. Raper został zamordowany podczas festiwalu

20.12.2021 09:40
Drakeo The Ruler
fot. drakeotheruler/Instagram

Drakeo The Ruler nie żyje. Znanego rapera zamordowano podczas festiwalu w Los Angeles. Miał tylko 28 lat.

Drakeo The Ruler nie żyje. Został zamordowany podczas kłótni za kulisami festiwalu muzycznego, na którym miał zagrać. Znany raper miał zaledwie 28 lat.

Drakeo The Ruler nie żyje. Został zamordowany w wieku 28 lat

Śmierć młodego artysty potwierdził jego przedstawiciel Scott Jawson w mailu wysłanym do redakcji "USA Today". Drakeo był jedną z gwiazd, która miała pojawić się na festiwalu muzycznym Once Upon a Timie in LA, niestety na backstage'u imprezy doszło do kłótni.

W jej wyniku Drakeo The Ruler został dźgnięty nożem w szyję i w stanie krytycznym przewieziony do szpitala. Lekarze nie byli w stanie go uratować. Informacje potwierdził departament policji Los Angeles.

Organizatorzy festiwalu przerwali imprezę godzinę przed jej zakończeniem.

Drakeo The Ruler nie żyje. Kim był znany raper?

Zmarły raper wydał swój najnowszy materiał "So Cold I Do Em 2" na początku grudnia. Na jego debiutanckim albumie studyjnym wydanym po 4 latach od nagrania kilku mixtape'ów znalazł się utwór z Drakiem.

Drakeo The Ruler był znany ze swoich tekstów przepełnionych czarnym humorem. Jest pionierem rapu zwanego "nervous music". Jego mixtape z 2020 roku "Thank You for Using GLT" został nagrany telefonem, kiedy przebywał w więzieniu w związku z procesem, w którym zarzucano mu morderstwo podczas strzelaniny w 2016 roku.

Artysta został uniewinniony po trzech latach spędzonych w więzieniu w listopadzie 2020 roku. Rapera pożegnał między innymi Snoop Dogg, który również był gwiazdą pechowego festiwalu.drakeotheruler

Jestem zasmucony wydarzeniami, które miały miejsce zeszłej nocy. Składam kondolencje rodzinie i bliskim Drakeo.

RadioZET.pl/USA Today