Zamknij

Doda prezentuje klip do "Fake Love". Na ekranie Kamil Nożyński z serialu "Ślepnąc od świateł"

31.12.2021 10:03
Doda i Kamil Nożyński
fot. Doda - Fake Love/Youtube

Doda prezentuje najnowszy klip do singla "Fake Love". Artystka zaprosiła do współpracy Kamila Nożyńskiego z "Ślepnąc od świateł" oraz choreografa Taylor Swift.

Doda ma za sobą bardzo intensywny rok. Artystka rozwiodła się ze swoim partnerem Emilem Stępniem oraz wydała wyczekiwany film "Dziewczyny z Dubaju", który również przyniósł jej niemało wysiłków i stresu. Na koniec roku wokalistka przygotowała dla fanów pozytywną niespodziankę.

Doda zaprezentowała klip do singla zapowiadającego jej nowy solowy album

Rabczewska postanowiła tuż przed końcem 2021 roku zaprezentować klip do najnowszego singla "Fake Love". Utwór zapowiada nadchodzący wielkimi krokami czwarty już solowy album artystki.

Doda w swojej najnowszej kompozycji dzieli się z fanami bardzo osobistymi emocjami. Opowiada słuchaczom, czym jest uzależnienie od drugiego człowieka. Z odwagą i szczerością śpiewa o swoich ciężkich przeżyciach, bo "Fake Love" to historia, która powtarza się w jej związkach. Artystka wyznaje, że tytułowa "fałszywa miłość" to jedyna jej forma, jaką zaznała od partnerów.

Doda i Kamil Nożyński w nowym klipie "Fake Love" [WIDEO]

Jak czytamy w opisie klipu:

Artystka opowiada nam historię miłości, jednocześnie tak prawdziwej, a zarazem tak fałszywej. Kłamstwo, które jest na tyle silne, że staje się prawdą, to tylko złudzenie. Kłamstwo, które dobrze opowiedziane roznieca miłość, która jest jednocześnie najszczerszą emocją. O tej dwoistości, manipulacji i utopii jest ten utwór.

Doda jest producentem teledysku do utworu "Fake Love”, a realizacją zajął się Moher. Artystka zaprosiła do teledysku Kamila Nożyńskiego, aktora znanego z głównej roli serialu "Ślepnąć od świateł”, a choreografią teledysku zajął się Mariusz "Maniek” Kotarski, który współpracował m.in. z Taylor Swift oraz Camilą Cabello.