Zamknij

Doda ma głosową sobowtórkę. Tiktokerka brzmi dokładnie jak znana celebrytka! [WIDEO]

20.01.2022 13:50
Doda
fot. Mateusz Jagielski/East News

Doda ma głosową sobowtórkę na Tiktoku. Dziewczyna zszokowała użytkowników, jej barwę trudno odróżnić od śpiewu jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek.

Doda to jedna z najpopularniejszych i najbardziej wyróżniających się wokalistek w Polsce. Artystka uwielbia być w centrum uwagi, przyciągać wzrok kreacjami oraz imponującym show na scenie. Rabczewska ma również świetny kontakt z fanami, ostatnio zadeklarowała nawet, że może z jednym lub jedną z nich spędzić studniówkę albo Walentynki.

Doda ma głosową sobowtórkę. Tiktokerka brzmi identycznie [WIDEO]

Wydawałoby się też, że głos Doroty Rabczewskiej jest nie do podrobienia, jednak nie ma rzeczy niemożliwych. W jednej z edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w rolę Dody wcieliła się Maria Tyszkiewicz. Był to jeden z najszerzej komentowanych występów w historii show. Tyszkiewicz brzmiała niemal identycznie.

Tym razem sobowtórkę głosową Dody internauci znaleźli na TikToku. Mowa o użytkowniczce barb_1989. Basia ma na koncie już przeszło 1160 obserwujących, a liczba nie przestaje rosnąć.

Tiktokerka brzmi jak Doda. Nagranie odtworzono już ponad 2,5 miliona razy

Tiktokerka mówi w niemal identyczny sposób, co znana piosenkarka. Oglądający jej filmy zarzucili jej nawet, że podkłada głos celebrytki i tylko porusza ustami.

Nagranie, na którym Basia zaczyna mówić identycznie jak Doda, ma już przeszło 2,5 miliona odsłon.

Wcześniej użytkownicy TikToka zauważyli ogromne podobieństwo, kiedy Barbara nagrała własną wersję piosenki "Kolorowy wiatr".

Masz głos jak Doda! - brzmiał komentarz, który otrzymał największą liczbę lajków pod nagraniem.