Zamknij

Demi Lovato zaskoczyła fanów oświadczeniem. "Jestem osobą niebinarną"

19.05.2021 17:31

Demi Lovato dokonała coming outu. Zaskoczyła fanów oświadczeniem, że nie identyfikuje się z żadną płcią. Przyznała, że wreszcie ma odwagę powiedzieć, że jest osobą niebinarną.

Demi Lovato
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Demi Lovato jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Swoją karierę zaczynała w produkcjach Disneya, a jeszcze szerszą rozpoznawalność przyniosła jej rola jurorki w amerykańskiej edycji show "X Factor". Kariera tej 28-letniej zaledwie gwiazdy nie należała jednak do najłatwiejszych, ze względu na jej problemy w życiu prywatnym.

Artystka nie stroniła od używek i przez swój tryb życia miała poważne problemy zdrowotne i omal nie umarła. W lipcu 2018 roku fanów gwiazdy zszokowały wieści o jej przedawkowaniu, po którym trafiła na odwyk. Potem za sprawą hakerów do sieci dostały się jej nagie zdjęcia, co było dla niej kolejnym ciosem. Wreszcie Lovato ujawniła, że jako 15-latka została zgwałcona. Teraz gwiazda zaskoczyła swoich fanów wyznaniem, że nie identyfikuje się z żadną płcią.

Zobacz także: Tomasz Oświeciński broni córki. Zdjęcie 12-latki wywołało kontrowersje [FOTO]

Demi Lovato dokonała coming outu

Na Instagramie Demi Lovato opublikowała film, w którym ujawnia, że jest osobą niebinarną. Wideo jest bardzo szczere i poruszyło fanów gwiazdy.

"Spędziłam większość życia, dorastając na waszych oczach. Widzieliście moje wzloty, upadki i wszystko, co działo się pomiędzy nimi. Moje życie było nie tylko moją podróżą. Żyłam też dla tych, którzy są po drugiej stronie aparatów i kamer" - powiedziała Lovato we wstępie nagrania, a następnie ujawniła, że po długiej pracy nad sobą i autorefleksji doszła do wniosku, że nie identyfikuje się z żadną płcią i prosi, by od teraz używać wobec niej zaimków "they/them", które używane są, kiedy chce się ukryćpłeć lub nie chce się o niej mówić w ogóle.

Zobacz także

"Dziś jest dzień, w którym tak bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami czymś więcej z mojego życia - z dumą informuję, że identyfikuję się jako osoba niebinarna i oficjalnie będę zmieniać moje zaimki na they/them. To efekt uzdrawiającej pracy nad sobą i autorefleksji, którą wykonałam/em. Wciąż się uczę i zaglądam w siebie. Dzielenie się tym z wami to dla mnie wkroczenie na kolejny poziom odkrywania swoich słabości. Robię to dla tych, którzy dotąd nie byli w stanie podzielić się tym, kim naprawdę są, ze swoimi bliskimi. Proszę, żyjcie dalej w swojej prawdzie i wiedzcie, że przesyłam wam wiele miłości" - stwierdziła.