Zamknij

Dawid Podsiadło wraca do koncertowania. Bilety na trasę "Leśna Muzyka" nadal dostępne

31.05.2021 09:46

Dawid Podsiadło wraca na trasę "Leśna Muzyka", którą przerwała pandemia koronawirusa. Bilety na koncerty znanego wokalisty nadal dostępne.

Dawid Podsiadło
fot. Materiały prasowe/Sony Music Polska

Dawid Podsiadło wraca do przerwanej pandemią trasy "Leśna Muzyka”. Pierwsze koncerty z cyklu odbędą się już w tym tygodniu. Muzyk wystąpi 2, 4 i 5 czerwca w warszawskiej hali COS Torwar.

Dawid Podsiadło wraca z trasą "Leśna Muzyka"

Trasa "Leśna Muzyka" jest pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadły. Utwory w nowych aranżacjach, które znamy z epki "Na żywo (akustycznie)” będzie można usłyszeć tylko podczas zapowiadanych koncertów. Projekt jest wyjątkową okazją do zobaczenia Dawida wraz z rozbudowanym zespołem.

Trasa „Leśna Muzyka” ruszyła w styczniu 2019 roku, jednak została przerwana ze względu na pandemiczne obostrzenia. Wznowione koncerty odbędą się w podziale na dwa wydarzenia. Każdego dnia artysta zagra najpierw o godzinie 17:30, potem o 20:30, żeby zgodnie z przepisami zapełnić jedynie połowę miejsc na widowni. Uczestników obowiązują maseczki, a organizator zadba o wszelkie środki bezpieczeństwa sanitarnego.

Dawid Podsiadło na trasie "Leśna Muzyka". Gdzie? Kiedy? Bilety

Dawid Podsiadło zagra wkrótce serię akustycznych koncertów pod hasłem "Leśna Muzyka". Oto lista miejsc, w których będziecie mogli zobaczyć artystę.

  • 2.06 - Warszawa, Torwar
  • 4.06 - Warszawa, Torwar
  • 5.06 - Warszawa, Torwar
  • 26.06 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  • 27.06 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury

Bilety na powyższe koncerty nadal są dostępne na stronie Ebilet. Każdego dnia Dawid wystąpi dwa razy. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 99 złotych.