Zamknij

Dawid Podsiadło powraca z wakacyjnym singlem „Małomiasteczkowy” [WIDEO]

Redakcja
06.06.2018 10:44

 „Małomiasteczkowy” — to nowy singiel Dawid Podsiadło, z którym artysta powraca do świata muzyki po dłuższej przerwie. Piosenka zapowiada jego trzecią płytę. Premiera utworu w Radiu ZET już w środę po godz. 15:00.

Dawid Podsiadło Małomiasteczkowy
fot. Youtube (DawidPodsiadloVEVO)

Dawid Podsiadło — Małomiasteczkowy. Nowy singiel

Dawid Podsiadło zaprezentował nowy singiel zatytułowany „Małomiasteczkowy”. Za jego produkcję odpowiada Bartosz Dziedzic — współpracował m.in. z Arturem Rojkiem i Brodką. Utrzymana w tanecznym klimacie piosenka zapowiada trzeci album Podsiadło, który pojawi się w sklepach jesienią 2018 roku.

W sieci pojawił się także oficjalny teledysk promujący piosenkę. W klipie wyreżyserowanym przez Tomasza Bagińskiego widzimy Dawida Podsiadło dołączającego do specjalistycznej ekipy przesadzającej drzewa z małej miejscowości pod Warszawą do centrum miasta.

To utwór o przełamywaniu barier, wstydu i szukaniu miejsca w nowej rzeczywistości. Nie mam tu żadnych wniosków. Mam za to wiele spostrzeżeń i przemyśleń, ale jestem jeszcze parę kroków od krytykowania czegokolwiek. Na pewno w niektórych momentach przemawia przeze mnie zazdrość, odzywają się jakieś skamieniałe kompleksy, o których istnieniu przez długi czas nie wiedziałem. To zazdrość o swojego rodzaju beztroskę i —w zależności od perspektywy — albo głupotę, albo odwagę — mówi Dawid.

Dawid Podsiadło powraca również do koncertowania. Nową płytę będzie promowała „Małomiasteczkowa trasa”, która odwiedzi tylko pięć miast. Będą to jedyne klubowe koncerty artysty w 2018 roku. Szczegóły wkrótce.

Męskie Granie 2018: Dawid Podsiadło w singlu promującym trasę

Poznaliśmy oficjalny singiel promujący trasę koncertową Męskie Granie 2018, która rozpocznie się już 14 lipca. W piosence „Początek” możemy usłyszeć Korteza, Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego. Artyści staną na czele Męskie Granie Orkiestra.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK