Zamknij

Dawid Kwiatkowski wjechał rowerem do studia Radia ZET i sam zapowiedział singiel "Proste" [WIDEO]

13.07.2021 12:51

Dawid Kwiatkowski pojawił się we wtorek w Radiu ZET w związku z premierą swojego najnowszego singla „Proste”. W rozmowie z Adrianem Nowakiem artysta opowiedział m.in. o nowej piosence, powrocie na scenę po przerwie czy trudnym czasie lockdownu. Zdradził też, że zaczął uczyć się francuskiego. Zobaczcie relację wideo z wizyty Dawida Kwiatkowskiego w naszym studiu, do którego wjechał... na rowerze!

Dawid Kwiatkowski Radio ZET
fot. Radio ZET

Dawid Kwiatkowski zaprezentował nowy singiel „Proste”, który jest kolejną zapowiedzią nadchodzącej płyty wokalisty. W dniu premiery utworu artysty nie mogło zabraknąć na antenie Radia ZET. Poniżej możecie zobaczyć relację wideo z wizyty Dawida w naszym studiu, do którego wjechał na rowerze!

Dawid Kwiatkowski w Radiu ZET z nowym singlem „Proste”

Dawid Kwiatkowski niedawno wydał świetnie przyjęty utwór „Bez Ciebie”, który już uzyskał status złotego singla. Teraz pora na kolejną piosenkę zatytułowaną „Proste”. Piosenkarz zdradził na antenie Radia ZET, że nowy kawałek jest dla niego bardzo ważny i zapowiada płytę, która ukaże się już w tym roku.

Niezwykle ważny dla mnie singiel. Opowiada o tym, że jestem już znudzony przelotnymi znajomościami i pragnę tej miłości, bo kto nie chce wtulić się w tę miłość i po prostu być. Kiedy pisałem ten numer, przechadzałem się po schodkach nad Wisłą. Widziałem, że dużo osób się bawi, wspaniale spędza czas. Ale zastanawiałem się też, ile z tych osób obudzi się obok kogoś i czy ktoś będzie miał okazję zrobić komuś kawę, czy może jednak obudzą się sami – powiedział Dawid.

W trakcie wizyty w Radiu ZET wokalista opowiedział również m.in. o powrocie na scenę po dłuższej przerwie czy trudnym czasie lockdownu. Zdradził też, że zaczął uczyć się francuskiego i specjalnie dla naszych słuchaczy powiedział kilka słów w tym niełatwym języku.