Zamknij
Dawid Kwiatkowski w Radiu ZET
  • Dawid Kwiatkowski w Radiu ZET
  • Dawid Kwiatkowski w Radiu ZET (9)
  • Dawid Kwiatkowski w Radiu ZET (4)
  • 9 Zobacz
fot. Radio ZET

Radio ZET świętuje z Dawidem Kwiatkowskim wydanie jego najnowszej płyty, która ukaże się już w piątek. Z tej okazji w czwartek słuchacze i internauci mogli liczyć na wyjątkowe atrakcje - występ live i sesja Q&A na naszym FB. Przed naszą siedzibą odbyło się też wyjątkowe spotkanie Dawida Kwiatkowskiego z fanami. W Radiu ZET możecie też wygrać nowy album Dawida!

Dawid Kwiatkowski powraca z zupełnie nową płytą. Album zatytułowany po prostu "Dawid Kwiatkowski" ukaże się już 29 października. Promują go hity "Bez Ciebie", "Proste" najnowszy singiel "Nieważne", do którego artysta zaprezentował najodważniejszy teledysk w swojej dotychczasowej karierze.

Wokalista na dzień przed premierą swojej siódmej już płyty pojawił się w Radiu ZET, aby osobiście zaprezentować naszym słuchaczom najnowszy materiał. Nie zabrakło wywiadów i krótkiego występu live. Dawid Kwiatkowski spotkał się też z tłumem fanów tuż pod siedzibą Radia ZET.

Dzień z Dawidem Kwiatkowskim w Radiu ZET

Dawid Kwiatkowski był gościem programu "Siła Muzyki", gdzie specjalnie dla słuchaczy Radia ZET zaśpiewał na żywo jeden utwór. Jak sam przyznał, bardzo dla niego ważny.

 To jeden z moich utworów życia, czyli "Pumped Up Kicks" Foster The People. Kiedyś bardzo popularny numer. Utwór, z którym wystąpiłem kiedyś w jednym z bardzo popularnych talent show. No i niestety, nie udało się. Ale ja się nie zraziłem do tego utworu. Jestem tutaj w Radiu ZET, więc chyba nic wielkiego się nie stało – wyznał Dawid.

Na antenie Radia ZET nie mogło zabraknąć też najnowszego singla "Nieważne". Piosenkarz powiedział także kilka słów na temat nowej płyty.

 Mój nowy debiut. Moja nowa wizytówka. Zastanawiałem się, jaki tytuł ma nosić ta płyta. Szukałem w utworach, szukałem w tekstach. Czuję, że to wszystko, co się teraz u mnie dzieje jest bardzo nowe. Chciałbym więc zapukać do Państwa i powiedzieć: "Cześć, nazywam się Dawid Kwiatkowski". I dlatego tak nazywa się płyta – zdradził.

Sesja Q&A z Dawidem Kwiatkowskim na Facebooku Radia ZET

Dawid Kwiatkowski wziął także udział w wyjątkowej sesji Q&A na naszym Facebooku, gdzie odpowiadał na pytania nie tylko prowadzącej Magdy Barczyk, ale także swoich fanów. Nie zabrakło rozmów o nowych piosenkach, trasie koncertowej, pracy z innymi artystami.

Wokalista wyznał również m.in., że nie boi się pokazywać prawdziwego siebie w mediach społecznościowych. Jego zdaniem to ważne, aby każdy z nas mógł otwarcie mówić o swoich lepszych czy gorszych momentach w życiu.

– Wydaje mi się, ze my jako osoby bardziej znane, rozpoznawalne powinniśmy pokazywać, że "tak, chodzę do terapeuty, że mam gorsze dni". Oczywiście, nie siedzę z Instagramem i nie płaczę przed nim, ale te gorsze dni przelewam na numery, więc ktoś już wie, że u mnie działo się źle. Powinniśmy okazywać takie rzeczy, jak na przykład konieczność skorzystania z usług terapeuty. Dlatego, aby pokazać ludziom, że ci bardziej rozpoznawalni, ci znani ludzie w Polsce, też potrzebują pomocy – powiedział artysta i dodał, że dzięki temu znane osoby mogą pomóc swoim fanom czy obserwatorom w walce z problemami.

 Mam świadomość, że jest pewna grupa ludzi, która uważnie mi się przypatruje i nie chcę im dawać ściemy. Nie chcę kreować mojego życia na życie cukierkowe, bo takie nie jest. Mam bardzo fajne momenty w życiu, ale za tydzień może wydarzyć się coś przykrego dla mnie – wyznał.

Dawid Kwiatkowski znalazł też czas, aby spotkać się i porozmawiać ze swoimi fanami, którzy tłumnie zgromadzili się przed warszawską siedzibą Radia ZET. Nie zabrakło oczywiście krótkich rozmów i podpisywania płyt.

Wygraj w Radiu ZET nową płytę Dawida Kwiatkowskiego

Fani i słuchacze Radia ZET mają okazję zgarnąć najnowsze dzieło Dawida Kwiatkowskiego. Co trzeba zrobić, aby zdobyć płytę? Wystarczy wziąć udział w konkursie na naszym oficjalnym profilu na Instagramie. 

Waszym zadaniem jest dokończyć w komentarzu zdanie: NIEWAŻNE, że...

Nagrodzimy 10 najbardziej kreatywnych komentarzy. Zabawa trwa do piątku, 29 października do godz. 13:00. Życzymy powodzenia!