Zamknij

Dawid Kwiatkowski bez koszulki. Pokazał gorące zdjęcie z wakacji: "Ale piękny jesteś" [FOTO]

06.05.2021 09:20

Dawid Kwiatkowski bez koszulki. Wokalista i juror „The Voice Kids” spędza właśnie wakacje za granicą, gdzie może cieszyć się piękną pogodą. Artysta opublikował nowe zdjęcie, na którym pochwalił się internautom wysportowanym i umięśnionym ciałem.

Dawid Kwiatkowski
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Artysta może pochwalić się setkami tysięcy fanów, którzy uwielbiają jego muzykę. Cenią sobie również jego występy wThe Voice Kids, gdzie ocenia i trenuje młode talenty.

Niedawno zakończyła się czwarta edycja „The Voice Kids”, po której juror postanowił odpocząć poza Polską. Dawid Kwiatkowski wyjechał na zagraniczne wakacje. Właśnie pochwalił się gorącym zdjęciem bez koszulki.

Zobacz także: The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski złamał zasady programu. Cleo w szoku [WIDEO]

Dawid Kwiatkowski bez koszulki. Pokazał gorące zdjęcie z wakacji

Dawid Kwiatkowski spędza wakacje wśród palm i przy pięknej pogodzie. Nic więc dziwnego, że wokalista korzysta z przyjemnej aury.

Juror „The Voice Kids” słynie z tego, że dba o siebie i regularnie ćwiczy. Kwiatkowski opublikował zdjęcie bez koszulki, na którym pochwalił się wysportowaną sylwetką.

Hardkorowo nie pada deszcz – napisał artysta, zabawnie nawiązując tym samym do tekstu wielkiego przeboju „Ale jazz!” Sanah i Vito Bambino.

Zobacz także

Na gorącą fotografię natychmiast zareagowały wielbicielki 25-latka.

„Ale piękny jesteś”, „Spieczony jakby z piekarnika wyszedł”, „Pożycz trochę słońca”, „Ideał” – piszą fanki.

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski z nowym singlem "Bez Ciebie" w Radiu ZET: "To całkowicie nowy Dawid" [WIDEO]

loader