Zamknij

Dawid Kwiatkowski w nowym singlu „Proste”. Odważnie śpiewa o trudnych uczuciach [WIDEO]

13.07.2021 10:16

Dawid Kwiatkowski zaprezentował nowy singiel „Proste”, w którym bardzo szczerze opowiada o uczuciowej nieporadności. W sieci pojawił się także oficjalny teledysk promujący utwór. Za scenariusz wideoklipu odpowiada sam artysta.

Dawid Kwiatkowski
fot. mat. prasowe Warner Music Poland

Dawid Kwiatkowski odkrywa kolejną kartę swojego nadchodzącego albumu. Po singlu „Bez Ciebie” przyszła pora na następną piosenkę zatytułowaną „Proste”.

Zobacz także

Dawid Kwiatkowski i nowy singiel „Proste”. Śpiewa o trudnych uczuciach

Dawid Kwiatkowski otworzył się w nowym singlu „Proste” i opowiedział o uczuciowej nieporadności. Piosenka mówi o poszukiwaniu uczucia, tęsknocie za emocją i powierzchownych relacjach.

 To piosenka o tych, którzy są już zmęczeni przelotnymi znajomościami bez uczucia i jakiejkolwiek emocji. Chęć posiadania mocnej więzi z drugim człowiekiem wygrywa już ze spontanicznymi chwilami, które pozornie przynoszą szczęście, a tak naprawdę pokazują nam, jak bardzo nie potrafimy w miłość – mówi Dawid.

W internecie pojawił się już oficjalny teledysk promujący „Proste”. Dawid Kwiatkowski jest autorem scenariusza.

Dawid Kwiatkowski ze złotym singlem

Dawid Kwiatkowski ma powodowy do zadowolenia. Jego pierwszy utwór z nowej płyty, czyli hit „Bez Ciebie”, został świetnie przyjęty przez słuchaczy i osiągnął już status złotego singla.

Piosenka została odsłuchana już prawie 7 milionów razy w serwisie Spotify, a teledysk obejrzało już blisko 12 milionów widzów.

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski bez koszulki. Pokazał gorące zdjęcie z wakacji: "Ale piękny jesteś" [FOTO]

RadioZET.pl/mat.prasowe