Zamknij

Dawid Kwiatkowski w najodważniejszym teledysku w karierze. Nowy singiel "Nieważne" [WIDEO]

26.10.2021 13:13

Dawid Kwiatkowski wydał nowy singiel "Nieważne", ostatni już przed premierą najnowszej płyty. Do utworu powstał także oficjalny teledysk, który jest najodważniejszym klipem w dotychczasowej karierze wokalisty. O czym jest piosenka "Nieważne"?

Dawid Kwiatkowski
fot. mat. prasowe / Dagmara Szewczuk

Dawid Kwiatkowski ma naprawdę intensywny rok. Niedawno wydał przebój "Proste", którego premiera odbyła się w Radiu ZET, a artysta wjechał do naszego studia na rowerze. W najbliższy piątek, 29 października wokalista zaprezentuje swój nowy album. Wcześniej jednak opublikował kolejny singiel zapowiadający płytę.

Dawid Kwiatkowski i nowy singiel "Nieważne". Najodważniejszy teledysk w jego karierze

Nowy singiel "Nieważne" Dawida Kwiatkowskiego opowiada o ukojeniu, jakie daje miłość i ukochana osoba, która staje się naszym spokojem i harmonią. Jak czytamy w opisie utworu, "wszystkie złe bodźce, oceny, którym jesteśmy poddawani, świat i osoby, które próbują nami sterować, to w obliczu miłości staje się „nieważne”".

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski bez koszulki. Pokazał gorące zdjęcie z wakacji: "Ale piękny jesteś" [FOTO]

Oficjalny teledysk promujący piosenkę jest najodważniejszym, najbardziej artystycznym i symboliczny obrazem w karierze Dawida Kwiatkowskiego. Wokalista jest twórcą scenariusza klipu.

Codziennie świat wmawia nam kolejne kłamstwa, w które zaczynamy wierzyć, zaczynamy martwić się czymś, co nigdy się nie wydarzy. Presja staje się naszym codziennym towarzyszem. Jest jednak jedna wyspa, na której to wszystko jest nieważne. To miłość – mówi Dawid.

RadioZET.pl/mat.prasowe