Zamknij

Daria Zawiałow z teledyskiem do utworu "Serca gwiazd" promuje serial "Pajęczyna" z Joanną Kulig

21.10.2021 11:24

Daria Zawiałow nagrała cover Haliny Frąckowiak "Serca gwiazd". Utwór promujący najnowszy serial z Joanną Kulig "Pajęczyna" doczekał się teledysku.

Daria Zawiałow
fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Daria Zawiałow, członkini tegorocznej reprezentacji Męskiego Grania opublikowała swój najnowszy singiel 15 października. "Serca gwiazd" to utwór łączący w sobie nowoczesność z klimatem lat 80. Piosenka promuje najnowszą produkcję "Pajęczyna".

Daria Zawiałow z teledyskiem do utworu "Serca gwiazd"

Podczas konferencji prasowej inaugurującej premierę serialu, odbyła się także premiera teledysku do singla Darii Zawiałow. "Serca gwiazd" to cover przeboju Haliny Frąckowiak z lat 80. we współczesnej aranżacji, to utwór promujący produkcję z Joanną Kulig w roli głównej.

Wideo wyreżyserował Wawrzyniec Gucewicz. Za zdjęcia odpowiada Kacper Zięba, produkcją zajęła się Sylwia Wasilewska, a montażem Jacek Kloskowski. W klipie widzimy fragmenty pochodzące prosto z serialu, którego pierwszy odcinek pojawił się już na player.pl.

Daria Zawiałow nagrała piosenkę do serialu "Pajęczyna". O czym opowiada produkcja?

"Pajęczyna” to historia Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza.

Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu: kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw, liczących się w atomowym wyścigu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w kolejnych odcinkach serialu.

loader