Zamknij

Daria Zawiałow ma problemy ze zdrowiem. Ogłosiła przerwę od koncertów: "Serce mi pęka"

16.08.2021 09:14

Daria Zawiałow ogłosiła przerwę od koncertów. Piosenkarka nie może obecnie występować z powodu problemów zdrowotnych. Jak wyznała w oficjalnym oświadczeniu, pojawiły się u niej poważne kłopoty z głosem. Daria Zawiałow nie może obecnie śpiewać.

Daria Zawiałow
fot. Grzegorz Ksel/REPORTER/East News

Daria Zawiałow to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Nic więc dziwnego, że na jej koncerty w całej Polsce przychodzą tłumy fanów.

Intensywne koncertowe lato dało się jednak wokalistce we znaki. 28-latka poinformowała właśnie, iż straciła głos i nie może na ten moment dawać koncertów.

Zobacz także: "Wojny i Noce" z Darią Zawiałow. Koncert w warszawskiej Pradze Centrum [RELACJA]

Daria Zawiałow ma problemy zdrowotne i nie może występować. Ogłosiła przerwę od koncertów

Daria Zawiałow ma problemy ze zdrowiem. Piosenkarka poinformowała, że robi sobie przerwę od koncertów zgodnie z zaleceniami lekarza. Okazało się, iż w wyniku intensywnego grafiku koncertowego u artystki pojawiły się kłopoty z głosem.

Kochani! Ostatnio jest u mnie bardzo, bardzo intensywnie. Niestety, mój organizm zaczął się trochę buntować. Po wczorajszym koncercie, a właściwie po ostatnim tygodniu koncertowym, straciłam głos. Byłam dziś rano u foniatry i dostałam całkowity zakaz śpiewania na najbliższe dni. Moje gardło jest w fatalnym stanie. Muszę znaleźć chwilę na odpoczynek i regenerację głosu – napisała.

Zawiałow była zmuszona odwołać zaplanowany na weekend koncert w Dąbkach: "Serce mi pęka, ale nie jestem w stanie nic zrobić, muszę zastosować się do zaleceń lekarza".

Mam ogromną nadzieję, że za kilka dni wrócę do formy i będę mogła dokończyć letnią trasę. Przepraszam Was, dziękuję za wsparcie i zrozumienie – dodała Daria.

Koncerty Darii Zawiałow – lato 2021

Daria Zawiałow ma jeszcze wiele koncertów zaplanowanych na lato 2021. Wokalistka gra obecnie koncerty, podczas których promuje m.in. swoją najnowszą płytę "Wojny i Noce".

Piosenkarka jest także jedną z gwiazd Męskiego Grania, gdzie występuje w składzie aż dwóch Orkiestr – zeszłorocznej i tegorocznej.

Zobacz także