Zamknij

Daria Zawiałow i Quebonafide po raz pierwszy na żywo z "Bubbletea". Na scenie Szroeder i Podsiadło

13.12.2021 16:03

Daria Zawiałow po raz pierwszy wykonała na żywo utwór "Bubbletea" z Quebonafide. Na koncercie artystki pojawiła się także Natalia Szroeder oraz Dawid Podsiadło.

Daria Zawiałow
fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Daria Zawiałow wyruszyła w trasę koncertową promującą jej najnowszy album 9 października 2021 roku. Wokalistka z programem "Wojny i Noce Tour" odwiedziła 11 polskich miast. Wielki finał tournée odbył się 10 grudnia w Warszawie.

Daria Zawiałow zagrała na Torwarze. Na scenie Dawid Podsiadło, Quebonafide, Natalia Szroeder i Vito Bambino

Piosenkarka przygotowała dla fanów zebranych w COS Torwar wiele niespodzianek. U boku Darii na scenie pojawili się znamienici goście. Kiedy oczom publiki ukazał się Dawid Podsiadło i Vito Bambino, było jasne, że artyści wykonają wspólnie tegoroczny hymn Orkiestry Męskiego Grania - "I Ciebie też, bardzo". Chwilę później zebrani pod sceną po raz pierwszy usłyszeli na żywo Darię i Dawida w kompozycji "Za krótki sen".

Zobacz także

Jednak to nie koniec przełomowych momentów podczas koncertu Zawiałow. Premierę na żywo odhaczył również letni przebój "Bubbletea", który pojawił się na albumie Quebonafide. Raper był kolejnym gościem znanej wokalistki, który zaskoczył swoją obecnością zebranych w Warszawie.

Na deser Daria Zawiałow zaprosiła na scenę wyjątkową gościnię. Wraz z Natalią Szroeder, artystki wykonały cover zespołu The Cranberries - "Dreams".

Jakby wrażeń było mało, Zawiałow właśnie podczas koncertu na Torwarze odebrała platynową płytę za album "Wojny i noce". Lepszego zwieńczenia trasy koncertowej chyba nie można sobie wyobrazić.

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło - "Za krótki sen" na Torwarze

loader

RadioZET.pl/Rytmy.pl