Zamknij

Dance Dance Dance 3: FINAŁ. Kto wystąpi i kiedy ostatni odcinek? [FINALIŚCI]

10.05.2021 12:43
Dance Dance Dance
fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Przed nami finał „Dance Dance Dance 3”. Po kilku tygodniach zmagań poznaliśmy dwie pary, które powalczą o zwycięstwo w trzeciej edycji. Kto wystąpi w finale „Dance Dance Dance 3” i kiedy finał programu?

Dance Dance Dance to program, który wymaga od gwiazd silnych nerwów i naprawdę dobrej kondycji. Uczestnicy muszą się mierzyć z niekiedy skomplikowanymi choreografiami tanecznymi znanymi z najsłynniejszych teledysków.

Trzecia edycja „Dance Dance Dance” powoli dobiega końca. Jurorzy zdecydowali, jakie dwie pary powalczą o zwycięstwo. Kto wystąpi w finale „Dance Dance Dance 3” i kiedy ostatni odcinek?

Zobacz także: Dance Dance Dance: Roksana Węgiel "promuje nagość i erotykę" w programie? Widzowie oburzeni

Dance Dance Dance 3: FINAŁ. Kto wystąpi i kiedy ostatni odcinek? [FINALIŚCI]

Finał „Dance Dance Dance 3” odbędzie się już w sobotę, 15 maja o godz: 20:00. W ostatnim odcinku zobaczymy dwie pary, które w trakcie programu zdobyły najwięcej głosów od jurorów: Idy Nowakowskiej, Agustina Egurroli i Joanny Jędrzejczyk.

Finalistami „Dance Dance Dance 3” zostali Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak.

Zobacz także: Ida Nowakowska urodziła. Prezenterka TVP powitała na świecie synka

Dance Dance Dance: zwycięzcy poprzednich edycji

Na antenie Telewizji Polskiej mogliśmy już oglądać dwie edycji „Dance Dance Dance”. W pierwszej odsłonie programu, którą wyemitowano w 2019 roku, zwyciężyli Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska.

Rok później drugą edycję „Dance Dance Dance” wygrali Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli twórcy słynnego kanału Fit Lovers w serwisie Youtube.

Zobacz także: Dance Dance Dance: wypadek na scenie. "To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich" [WIDEO]