Zamknij

Gwiazdor Maneskin fanem Lewandowskiego. Poprosił Polaka o wspólne zdjęcie w Cannes [WIDEO]

26.05.2022 11:52

Zespół Maneskin bryluje na festiwalu w Cannes, gdzie pojawił się w związku z premierą "Elvisa". Zwycięzcy Eurowizji 2021 nagrali na potrzeby filmu cover hitu Presleya. Na premierze pojawili się również Lewandowscy. Damiano David skorzystał z okazji i poprosił Lewego o wspólne zdjęcie.

Damiano David z Maneskin i Robert Lewandowski
fot. Twitter screen / Maneskin Official FanClub Media

Maneskin to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie, a jego lider Damiano David robi furorę swoim wokalem, wizerunkiem i charyzmą na scenie.

Okazuje się, że włoski wokalista jest fanem Roberta Lewandowskiego. Zwycięzca Eurowizji zaczepił polskiego piłkarza w Cannes.

Damiano David z Maneskin i Robert Lewandowski na wspólnym zdjęciu z Cannes

Robert i Anna Lewandowscy pojawili się na tegorocznym festiwalu w Cannes, gdzie zachwycili na czerwonym dywanie.

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy brylowali w Cannes. Polska para skradła show

Informacja o wizycie polskiego piłkarza na festiwalu dotarła też do członków Maneskin. Damiano David postanowił wykorzystać okazję i podszedł do Polaka. Poprosił Roberta Lewandowskiego o wspólne zdjęcie. Polak oczywiście nie odmówił 23-letniemu wokaliście.

Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych widać, że lider Maneskin jest zachwycony krótkim spotkaniem z Lewym. Wygląda na to, że jest wielkim fanem piłkarza Bayernu Monachium.