Zamknij

Damiano David nago. Wokalista Maneskin szokuje na Instagramie [ZDJĘCIA]

21.09.2021 14:08
Damiano David Maneskin
fot. Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Damiano David nago na Instagramie. Wokalista Maneskin, który wygrał Eurowizję 2021, opublikował nagie zdjęcia w mediach społecznościowych. To nie pierwszy raz, kiedy członkowie włoskiego zespołu szokują w sieci takimi fotografiami.

Maneskin bije rekordy popularności po Eurowizji 2021. Wielką gwiazdą został także wokalista zespołu, Damiano David, który w mgnieniu oka stał się jednym z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia.

Damiano David, podobnie jak pozostałe gwiazdy Maneskin, lubi szokować w internecie. Właśnie podzielił się z fanami nagimi zdjęciami na Instagramie. Wcześniej równie odważne fotografie opublikowała jego koleżanka z zespołu, Victoria.

Zobacz: Victoria De Angelis nago. 21-letnia gwiazda Maneskin topless na Instagramie [FOTO]

Damiano David nago. Nagie zdjęcia wokalisty Maneskin na Instagramie

Damiano David nago na Instagramie. 22-letni wokalista Maneskin opublikował aż trzy niezwykle odważne fotografie, na których pozuje rozebrany jedynie w towarzystwie piłki do koszykówki.

Piłka to życie – napisał krótko gwiazdor.

Zobacz także: Damiano David w damskiej bieliźnie. Wokalista Maneskin szokuje nowym zdjęciem [FOTO]

Na nagie zdjęcia Damiano Davida natychmiast zareagowali fani. Jego oficjalny profil na Instagramie śledzi niemal 5 milionów użytkowników. Nic więc dziwnego, że wpis wywołał ogromne poruszenie i został polubiony ponad milion razy.

"Nagle jestem zainteresowana sportem", "Damiano, to zbyt wczesna pora na takie zdjęcia", "Nie byłam na to gotowa" – piszą internauci.

Jedna z osób zażartowała i nawiązała w komentarzu do tytułu piosenka zwycięzców Eurowizji 2021 "I Wanna Be Your Slave". Napisała: "Chcę być twoją piłką".

Zobacz także: Britney Spears pokazała nagie piersi. W ten sposób walczy o wolność? [FOTO]