Zamknij

Damiano David: kim jest wokalista Maneskin? [WIEK, WZROST, DZIEWCZYNA, INSTAGRAM]

24.05.2021 09:46

Damiano David to lider zespołu Maneskin z Włoch, który wygrał Eurowizję 2021 w Rotterdamie. Wokalista podbija internet i zdobywa coraz większą popularność. Kim jest Damiano David, ile ma lat i wzrostu, czy ma dziewczynę i Instagrama? 

Damiano David
fot. Maria Laura Antonelli/AGF/REX Features/East News

Damiano David z Maneskin: kim jest zwycięzca Eurowizji 2021 z Włoch, ile ma lat i wzrostu, czy ma dziewczynę i jak nazywa się jego profil na Instagramie? Poniżej sprawdzamy najciekawsze informacje o wokaliście Maneskin.

Eurowizja 2021: lider Maneskin zażywał narkotyki podczas finału na żywo? Jest komentarz [WIDEO]

Kim jest wokalista Damiano David z Maneskin? [WIEK, WZROST, DZIEWCZYNA]

Wiek Damiano Davida i wzrost to jedne z najczęściej wyszukiwanych informacji na jego temat w internecie. Wokalista Maneskin ma 22 lata. Urodził się 8 stycznia, czyli w ten sam dzień, co dwie legendy muzyki – Elvis Presley i David Bowie. Damiano David ma 180 centymetrów wzrostu.

Eurowizja 2021: tak wyglądał zwycięski występ Maneskin. Wielki triumf Włoch [WIDEO]

Damiano David i członkowie Maneskin (Victoria De Angelis, Thomas Raggi, Ethan Torchio) poznali się w trakcie liceum. Po założeniu zespołu brali udział w wielu konkursach i grali dla przechodniów na ulicach Rzymu. W 2017 roku zgłosili się do włoskiego „X Factor”, który był początkiem ich wielkiej kariery. Zajęli wysokie 2. miejsce, a niedługo później wydali debiutancką płytę, która zrobiła furorę we Włoszech.

Zwycięzca Eurowizji 2021 jest szczególnie popularny wśród kobiet, które zachwycają się jego urodą i wizerunkiem. Nic więc dziwnego, że wiele osób szuka informacji na temat dziewczyny Damiano Davida. Jest nią Giorgia Soleri, 25-letnia modelka i influencerka z Rzymu.

Instagram Damiano Davida z Maneskin, zwycięzcy Eurowizji 2021

Damiano David jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. 22-letni wokalista Maneskin ma oficjalne konto na Instagramie pod nazwą @ykaaar, które śledzi ponad 1,7 miliona użytkowników.