Zamknij

Damian Ukeje zakażony koronawirusem. Zwycięzca "The Voice of Poland" przeszedł też operację

20.07.2020 10:35
Damian Ukeje
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Damian Ukeje zaraził się koronawirusem. Zwycięzca pierwszej edycji „The Voice of Poland” ujawnił, że zmagał się z COVID-19 i nadal dochodzi do siebie. Okazuje się, że w ostatnich tygodniach Ukeje musiał przejść także operację.

Damian Ukeje zakażony koronawirusem. Zwycięzca The Voice of Poland musiał też przejść operację

Damian Ukeje, zwycięzca „The Voice of Poland”, zakażony koronawirusem. Triumfator pierwszej polskiej edycji programu przerwał milczenie i poinformował, że zachorował na COVID-19. O problemach zdrowotnych napisał w mediach społecznościowych. Dodał, że nadal dochodzi do siebie.

Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie Damian Ukeje musiał przejść także operację. Artysta miał poważne problemy ze strunami głosowymi.

Wiedzcie, ze coś się dzieje. Troszkę milczałem przez powodów kilka. Od przebytego Covida po operacje strun głosowych. Wciąż wracam do siebie, niemniej piosenki w większości popisane więc już niedługo będziemy się chwalić... — napisał,

Damian Ukeje wygrał The Voice of Poland

Damian Ukeje to kompozytor, autor tekstów oraz wokalista. W 2011 roku wziął udział w pierwszej edycji programu „The Voice of Poland”. Wykonanie autorskiego utworu „Nie mamy nic” dało mu zwycięstwo i tytuł pierwszego najlepszego głosu w Polsce.

33-latek wydał dotąd dwie płyty „Ukeje” i „ỤZỌ”. Na swoim koncie ma m.in. duet z Sarsą zatytułowany „Od połowy”. Pod koniec 2018 roku zaprezentował swój ostatni singiel „Ja Ikar”, przy którym pracował wspólnie z Kasią Lins.

Sanah brała udział w "Mam Talent" i "The Voice of Poland". Jak jej poszło?