Zamknij

DJ Antex nie żyje. Artysta w święta zaraził się koronawirusem

19.01.2022 09:29
DJ ANTEX
fot. DJ ANTEX/Facebook

DJ Antex nie żyje. Artysta od 20 lat grał w Polsce i za granicą. W czasie świąt Bożego Narodzenia ogłosił, że zaraził się koronawirusem.

DJ Antex, a tak naprawdę Damian Antoniewski nie żyje. Należał do sceny klubowej od ponad 20 lat. Występował w całej Polsce, Anglii oraz wielu innych krajach w Europie.

Damian Antoniewski, DJ Antex nie żyje. Miał 42 lata

Antex zmarł w wieku 42 lat. Jak donosi TVN24, odszedł w szpitalu w Oleśnie na Opolszczyźnie. Artysta w Wigilię Bożego Narodzenia poinformował fanów, że jest zakażony koronawirusem. Kilkanaście dni wcześniej zagrał swoją ostatnią imprezę w Legnicy.

Antoniewski złożył swoim obserwującym życzenia i przekazał kiepskie wieści ze szpitala.

Serdeczni przyjaciele. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałem Wam życzyć wszystkiego najlepszego. Moje święta w tym roku są nieco inne od tych z poprzednich lat, niestety będę musiał je spędzić w samotności bez mojej żony i córeczek. Jeśli Was mogę prosić, to proszę Was tylko o "Zdrowie" dla Mnie, bo to jest mi teraz najbardziej potrzebne. Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że wkrótce uda nam się gdzieś wspólnie spotkać.

W Sylwestra DJ Antex opublikował kolejne zdjęcie. Był to ostatni wpis artysty, w którym podkreślał, że nadal walczy o życie.

Scena klubowa żegna Damiana Antoniewskiego

Damian Antoniewski zmarł w piątek 14 stycznia. Pożegnała go społeczność klubowa w tym Roobs oraz DJ Insane oraz DJ Hazel.

RadioZET.pl/TVN24