Zamknij

Córka Norbiego chce być piosenkarką. Iga Dudziuk ma już 19 lat! [ZDJĘCIA]

Redakcja
08.11.2018 16:23

Córka Norbiego chce iść w jego ślady — informuje „Fakt”. Iga Dudziuk skończyła już 19 lat i podobno planuje na poważnie zająć się śpiewaniem. Od kilku lat uczęszcza na specjalne lekcje. Trzeba przyznać, że wyrosła na piękną kobietę.

Norbi
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Córka Norbiego chce być piosenkarką. Iga Dudziuk ma 19 lat

Kolejne dziecko zamierza iść w ślady znanego rodzica. Okazuje się, że córka Norbiego chce związać swoją przyszłość ze śpiewaniem. Iga Dudziuk ma już 19 lat i przygotowuje się obecnie do matury.

Znany z hitu „Kobiety są gorące” Norbi zdradził w rozmowie z „Faktem”, że dziewczyna planuje już dalszą edukację i myśli o rozpoczęciu nauki w Akademii Muzycznej w Warszawie lub Katowicach.

W tym roku szkolnym Iga zdaje maturę i musi się do niej nieco przyłożyć, bo na razie miłostki jej w głowie. Bardzo chce śpiewać i jest to jej największe marzenie. Szkoli się w tym kierunku i nieźle jej to wychodzi, bo sam słyszałem. Zresztą od kilku lat uczęszcza intensywnie na lekcje śpiewu — mówi Norbi „Faktowi”.

Wokal Igi Dudziuk można usłyszeć w krótkich filmach, które sama opublikowała w serwisie Instagram. Córka Norbiego zaśpiewała „Valerie” Amy Winehouse, i „Say Something” A Great Big World & Christina Aguilera.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/fakt.pl/PK