Zamknij

Córka Michała Wiśniewskiego ma sobowtórkę. To pociecha króla popu

03.08.2022 09:35
Fabienne Wiśniewska
fot. VIPHOTO/East News

Córka Michała Wiśniewskiego, Fabienne ma prawdziwą sobowtórkę. Dziewczyna jest bliźniaczo podobna do pociechy króla popu - Michaela Jacksona.

Fabienne to córka Mandaryny oraz Michała Wiśniewskiego. Dziewczyna budziła zainteresowanie milionów ludzi w całej Polsce jeszcze przed narodzeniem. Ciąża Marty Wiśniewskiej i urodziny Fabienne nie schodziły z pierwszych stron gazet przez długie tygodnie.

Fabienne Wiśniewska ma sobowtórkę. To córka Michaela Jacksona

Dzisiaj dziewczyna ma już 18 lat i własne plany na przyszłość. Wrażliwość artystyczną odziedziczoną po rodzicach pielęgnuje na studiach. Wiśniewska dostała się bowiem na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.

Młoda artystka, która potrafi świetnie malować, ale też tańczyć, znalazła już swój unikalny styl. Fabienne wyraża siebie nie tylko poprzez sztukę, ale też wizerunek, który wielu osobom zaczął kojarzyć się z pociechą innej gwiazdy.

Fabienne Wiśniewska jest podobna do Paris Jackson?

Mowa o Michaelu Jacksonie, którego córka Paris jest bliźniaczo podobna do Fabienne. Poza wyglądem dziewczyny łączą również sławni, kontrowersyjni rodzice i życie od najmłodszych lat w otoczeniu kamer i dziennikarzy.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia obu dziewczyn.

Paris Jackson:

Fabienne Wiśniewska: