Zamknij

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny ma już 18 lat. Jak wygląda i czym się zajmuje Fabienne?

14.01.2022 12:11
Michał Wiśniewski i Mandaryna
fot. Piotr BLAWICKI/East News

Dzieci dorastają w błyskawicznym tempie. Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny skończyła już 18 lat. Fabienne poszła w ślady rodziców?

Michał i Marta Wiśniewscy w latach dwutysięcznych byli największymi polskimi gwiazdami. Losy ich rodziny śledziła cała Polska, co para ułatwiła rodakom, biorąc udział w programie "Jestem jaki jestem". Czerwonowłosy muzyk planuje dziś kolejne show ze swoim udziałem.

Fabienne Wiśniewska ma dziś 18 lat. Jak wygląda córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny?

Popularność rodziców siłą rzeczy odbiła się na dzieciach Wiśniewskich, które odziedziczyły muzyczne zapędy po rodzicach. Etiennette niedawno wystąpiła wspólnie z ojcem w teledysku do "Jest tak". Z kolei Xavier Wiśniewski próbuje swoich sił w rapie.

A co dzieje się dzisiaj z siostrą Xaviera, Fabienne? Córka Wiśniewskich skończyła niedawno 18 lat i najwyraźniej nie ma w planach kariery muzycznej. Dziewczyna prowadzi konto na Instagramie, które śledzi 25 tysięcy użytkowników. 18-latka publikuje na nim relacje z koncertów, jednak sama, póki co raczej nie będzie ich grała.

Fabienne Wiśniewska jest już dorosła. Pójdzie w ślady rodziców?

Młoda Wiśniewska rzadko dzieli się życiem prywatnym w sieci, dlatego niewiele wiemy o jej planach zawodowych. W jednym z ostatnich wywiadów dla Plotek.pl dziewczyna opowiedziała o prześladowaniach w szkole ze względu na swoje oryginalne imię.

Fabienne miała moment w życiu, w którym chciała je zmienić, a jej rodzice wsparli ja w decyzji. Jednak dziewczyna ostatecznie zaakceptowała ich wybór.