Zamknij

Coldplay i BTS we wspólnej piosence "My Universe". Piątkowa premiera w Radiu ZET

24.09.2021 10:37

Coldplay i BTS zaprezentowali wspólny singiel "My Universe". Utwór jest kolejną zapowiedzią nowego albumu brytyjskiego zespołu zatytułowanego "Music Of The Spheres". Premiera "My Universe" Coldplay i BTS już po godz. 10:00 w Radiu ZET.

Coldplay BTS
fot. mat. prasowe / Twitter / Coldplay

Coldplay i BTS łączą siły we wspólnej piosence. Do internetu trafił właśnie nowy singiel "My Universe", w którym zespołowi Chrisa Martina towarzyszą koledzy z Korei Południowej. Premiera utworu również na antenie Radia ZET.

Coldplay i BTS w nowym singlu "My Universe"

"My Universe" to drugi singiel Coldplay z nadchodzącej płyty. W piosence gościnnie pojawia się grupa BTS, jeden z obecnie najpopularniejszych zespołów na świecie.

Taneczny utwór jest dwujęzyczny – słuchacze mogą usłyszeć w "My Universe" nie tylko język angielski, ale także koreański.

Za produkcję singla Coldplay i BTS odpowiada legendarny Max Martin, twórca hitów Britney Spears, Taylor Swift, Backstreet Boys czy Katy Perry.

Zobacz także: BTS wystąpił przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ. Grupa nagrała też klip w siedzibie organizacji

Nowa płyta Coldplay. Kiedy premiera albumu "Music Of The Spheres"?

Coldplay przygotowuje się do wydania nowej, dziewiątej już płyty. Album "Music Of The Spheres" ukaże się 15 października i znajdzie się na nim dwanaście utworów, w tym przebój "Higher Power".

Krążek "Music Of The Spheres" to następca świetnie przyjętej płyty Coldplay "Everyday Life" z 2019 roku, która otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii "album roku".